UŚMIECH ODMŁADZA!

UŚMIECH ODMŁADZA!

670
0
PODZIEL SIĘ

UŚMIECH ODMŁADZA!

Colgate Max White, pasty wybielająceTo podstawowy zabieg anti-aging, w dodatku nie kosztuje wiele:-) Warunek – zęby powinny olśniewać nieskazitelną bielą. Zobacz, jak uzyskać efekt hollywoodzkiego uśmiechu zaledwie w 5 dni i co dzięki temu zyskasz – poza robieniem wrażenia „wow”! 

Co dają białe zęby? 

Look gwiazdy!
Wybielanie zębów to nr 1 na liście zabiegów stosowanych przez wszystkie gwiazdy, bez wyjątku! Nic dziwnego. Wyobraź sobie Julię Roberts albo Angelinę Jolie z żółtymi zębami! Najrówniejszy zgryz i pełne usta nie pomogą, panie szybko odpadłyby z rankingu właścicielek najpiękniejszych uśmiechów!

Odmłodzenie o kilka lat.
Jasne jednolite w kolorze zęby są jak promienna gładka cera. Po prostu sprawiają, że cała buzia wygląda na młodszą, a piękny uśmiech odwraca uwagę od zmarszczek! 

Większą pewność siebie.
Osad z kawy i ciemne przebarwienia na zębach powodują, że w towarzystwie zachowujesz się niepewnie? Możesz to zmienić w zaledwie 5 dni. Zobaczysz, jak to jest żyć pełnią życia – gdy każdy rozdany uśmiech powraca z nawiązką 🙂

Dobre pierwsze wrażenie!
Jest niezmiernie ważne, bo to właśnie na jego podstawie nowo poznane osoby wyrabiają sobie o tobie opinię na dłużej. Jeśli przyciągniesz uwagę nieładnym kolorem zębów, trudno będzie ci potem zatrzeć złe wrażenie superfryzurą, modnym ciuchem czy błyskotliwością. Zęby zawsze będą na pierwszym tle – przecież na nie właśnie przede wszystkim patrzy twój rozmówca! 

Większe szanse na sukces.
Tak, tak… Na randce lub rozmowie kwalifikacyjnej osoby z olśniewającym uśmiechem mają większe szanse na osiągnięcie tego, co sobie zaplanowały. I to nie tylko dlatego, że robią doskonałe pierwsze wrażenie. Ludzie z olśniewającym uśmiechem są po prostu bardziej otwarci i zarażają pozytywnym nastawieniem. Kto nie chciałby dać im szansy? 

Możliwość noszenia czerwonej szminki 🙂
Seksowny makijaż ust wymaga odpowiedniego „tła”: nieskazitelnej skóry i białych zębów. Na poprawę skóry możesz potrzebować wielu dni (na szczęście są podkłady kryjące niedoskonałości!), a na wybielenie zębów – tylko 5! I wcale nie mówimy tutaj o powierzchownym lub optycznym rozjaśnieniu zębów, ale faktycznym wybieleniu głęboko nagromadzonych w szkliwie przebarwień. Tak działa innowacyjna pasta Colgate Max White Expert White z profesjonalnym, używanym przez stomatologów składnikiem wybielającym.

Zobacz, jak działa NOWA PASTA COLGATE >>>  

Colgate Max White, pasty wybielające