Utwardzacz

Utwardzacz

1198
0
PODZIEL SIĘ

Utwardzacz to bardzo przydatny do manicure, kosmetyk. Ma za zadanie przedłużyć trwałość lakieru na paznokciach, wzmocnić je i nadać połysk.

Nałożony na płytkę paznokciową  wzmacnia ją i chroni przed lakierem czy przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak np. detergenty.

Warstwę utwardzacza nakładamy na paznokcie pomalowane lakierem. Zaleca się stosowanie na już wyschnięty lakier. Możan też stosować bezpośrednio na mokry lakier. Jego trwałość jest znacznie dłuższa a kolor wyrazisty przez prawie tydzień!

Utwardzacze są bardzo pomocne również wtedy, kiedy zdobimy paznokcie.  Dzięki nim ozdoby trzymają się o wiele dłużej. Przy pokrywaniu ozdób warstewką utwardzacza uważajmy, aby ich nie przesunąć, ponieważ możemy zniszczyć cały wzorek.

Ciekawym utwardzaczem jest MicroCell Nail Wonder – nałożony bezpośrednio na paznokieć wypełnia ubytki i może służyć jako baza pod lakier, a także wysusza lakier, przedłuża jego trwałość,. A nałożony po kilku dniach od pomalowania odświeża jego kolor.

Jeśli zależy Ci na czasie, wybierz kosmetyk wielozadaniowy, jak np. ww odżywka MicroCell lub OPI RapDry Top Coat.

W swojej ofercie utwardzacze posiadają m.in: Essence, Eveline, Ados, Lovely, Killy’s, Sally Hansen, OPI, Mavala. 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZdobienie paznokci
Następny artykułTatuaż z henny
Ciągle się uczę kolorowego i pięknego świata urody. Wierzę w moc natury, dlatego uwielbiam poznawać (by później zastosować) ciekawostki związane z naturalną pielęgnacją i zdrowym trybem życia (oczywiście używam też tradycyjnych kosmetyków ;) ) Zachwycam się pięknem i to nie tylko modą z lat 50. czy makijażem, ale i ponurą jesienią, niebem oraz… Formułą 1, czy muzyką elektroniczną. Znajdziecie mnie też na WirtualnaKlinika.pl.