WAX-CELLENCE – DOMOWA PIELĘGNACJA OD LYCON

WAX-CELLENCE – DOMOWA PIELĘGNACJA OD LYCON

733
0
PODZIEL SIĘ
lycon wax-cellence

Najsłynniejszy australijski wosk do profesjonalnej depilacji w salonach ma swoją wersję do użytku domowego!
W dodatku mieści się w małej kosmetyczce! Na wakacje będzie idealny!

Stworzony przez największego australijskiego producenta wosków do depilacji zestaw Wax-cellence ma tak zaawansowaną technologicznie formułę, że usuwanie włosów jest naprawdę łatwe i wygodne w zaciszu własnego domu. Każdy, kto choć raz depilował włosy używając wosków Lycon wie, że zabieg ten jest bezbolesny. Teraz możemy go zrobić same w domu. Oczywiście nie każda z nas będzie potrafiła zrobić  skomplikowany zabieg bikini, ale już wąsik czy brwi, a nawet ręce i nogi – zrobimy, na przykład w ciągu urlopu – same.

lycon wax-cellence

Wax-cellence – łatwy w użyciu

Nowy wosk jest bezpieczny i łatwy w użyciu dla początkujących i jest odpowiedni do depilacji całej twarzy i ciała – włączając depilację bikini i bikini brazylijskiego (jeżeli same potraficie – proszę bardzo!). Wax-cellence łączy dwie istotne rzeczy – jest profesjonalny a przy tym piękny. Zawiera profesjonalną formułę hybrydowego wosku w najmodniejszym różowym kolorze, a także delikatny tonik oczyszczający skórę, delikatny balsam, zestaw szpatułek (specjalnie dobranych do depilacji twarzy, precyzyjny patyczek do depilacji brwi oraz większe szpatuły do ciała) i szczegółową instrukcję depilacji. Wszystko aby za każdym razem osiągnąć najlepszą i najdelikatniejszą domową depilację włosów!

lycon wax-cellence

Wax-cellence – profesjonalny zabieg w domu

Samemu? Naprawdę? Oczywiście! To proste! Depilacja woskiem jest szybką, relatywnie bezbolesną i finansowo przystępną metodą usuwania owłosienia, która może być wygodnie zastosowana w zaciszu własnego domu. Wystarczy podgrzać wosk a tu przyda się zwykła mikrofalówka. Przed rozpoczęciem stosowania należy uważnie przeczytać informacje załączone w do zestawu.

wax cellence lycon