WILKINSON XTREME3 – ULTIMATE PLUS

WILKINSON XTREME3 – ULTIMATE PLUS

835
0
PODZIEL SIĘ

Dzięki nowej edycji kultowej maszynki do golenia Wilkinson Xtreme3 twój mężczyzna będzie bez problemu mógł ogolić się w czasie najbardziej szalonych wakacyjnych wojaży!

Wilkinson Xtreme3, maszynka WilkinsonCzy wiesz, że każdy mężczyzna goli się średnio aż 16 000 razy w ciągu całego swojego życia? Choć jego skóra jest o około 20% grubsza od skóry kobiety, to również z czasem staje się bardziej wrażliwa i szybciej ulega podrażnieniom. Dlatego dobra maszynka to podstawa jej pielęgnacji!

Aby ułatwić panom dbanie o skórę, firma Wilkinson udoskonaliła swoją kultową linię maszynek Xtreme3, dostępną na rynku już od 14 lat. W nowym wariancie Xtreme3 – Ultimate Plus zastosowano o 50% szerszy pasek nawilżający, który gwarantuje jeszcze lepszy poślizg podczas golenia i skuteczniejszą aplikację substancji odżywczych. Dwa razy szerszy niż w poprzednich modelach, pasek napinający czyni golenie jeszcze bardziej komfortowym i bezpiecznym. W Xtreme3 Ultimate Plus nie mogło zabraknąć oczywiście znaku rozpoznawczego linii Xtreme3 – elastycznych ostrzy, które same w sobie, dopasowują się do kształtów golonych powierzchni. Pewniejszy chwyt, a zatem jeszcze dokładniejsze golenie umożliwia o 16% cięższa rączka o zmodyfikowanym, ergonomicznym kształcie.

Nasza opinia (męskiej części redakcji, oczywiście):

Maszynka jest bardzo wygodna w użyciu, dobrze trzyma się ją w dłoni i prowadzi. Ważny detal – podoba mi się osłonka na ostrze, którą łatwo się ściąga i nakłada, nie spada z maszynki, pomagając utrzymać ją w higinie. Po użyciu szybko schnie. Samo golenie jest bardzo przyjemne i dokładne. Pasek nawilżający jest miękki i czuć, że ułatwia poślizg, dzięki czemu ostrze nie podrażnia skóry. Zwróciłem też uwagę na to, że nawet dłuższy zarost nie zapycha ostrzy – co niestety zdarza się w wypadku innych maszynek. Wystarczy odrobina wody, aby je przepłukać i można golić się dalej. Ostrze starcza na wiele użyć, goliłem się już kilkanaście razy, a maszynka ciągle zapewnia idealną gładkość i precyzję golenia. Na pewno kupię ją ponownie.

Maszynka jest ogólnie dostępna w opakowaniach 3+1 Gratis oraz 6+2 Gratis.

maszynka Wilkinson