Kolorowe szczoteczki Jordan

Kolorowe szczoteczki Jordan

913
0
PODZIEL SIĘ
szczoteczki Jordan

Niech wiosna zawita do Twojej łazienki wraz z nowymi, kolorowymi szczoteczkami Jordan.

Marka Jordan przygotowała linię szczoteczek Jordan Individual, która pozwoli zadbać o czystość zębów dla ujmującego uśmiechu! Dwanaście kolorowych, oryginalnych wzorów w świeżych, wiosennych kolorach daje możliwość wybrania ulubionej szczoteczki, indywidualnie dopasowanej do stylu bycia i upodobań. Dwa modele o różnej wielkości główki i grubości rączki umożliwiają wygodne użytkowanie, dostosowane do sposobu czyszczenia zębów, sprawiając że szczotkowanie staje się codzienną, przyjemną czynnością, a uśmiech odzyskuje promienną biel.

Jordan Individual Reach

Szczoteczka opracowana dla osób, które chwytają szczoteczkę czubkami palców, jako „precyzyjny instrument”.

Mniejsza, precyzyjna główka i smukły kształt rączki pozwają na lepszy chwyt i operowanie szczoteczką co sprawia, że zęby są dokładniej oczyszczane z każdej strony.

Jordan Individual Clean

Szczoteczka przygotowana z myślą o osobach, które chwytają szczoteczkę całą dłonią, czyszcząc zęby szerokimi i długimi ruchami. Duża główka zapewnia większą powierzchnię czyszczenia i uczucie maksymalniej efektywności mycia, a szeroka, gruba rączka pozwala na pewny chwyt.

Cena:  10,49 zł

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułHipoalergiczny żel do mycia ciała Dermacos
Następny artykułŻel Le Petit Marseillais Werbena i Cytryna
Ciągle się uczę kolorowego i pięknego świata urody. Wierzę w moc natury, dlatego uwielbiam poznawać (by później zastosować) ciekawostki związane z naturalną pielęgnacją i zdrowym trybem życia (oczywiście używam też tradycyjnych kosmetyków ;) ) Zachwycam się pięknem i to nie tylko modą z lat 50. czy makijażem, ale i ponurą jesienią, niebem oraz… Formułą 1, czy muzyką elektroniczną. Znajdziecie mnie też na WirtualnaKlinika.pl.