WŁAŚCICIELE PUPILI POKOCHAJĄ TE ODKURZACZE!

WŁAŚCICIELE PUPILI POKOCHAJĄ TE ODKURZACZE!

1813
0
PODZIEL SIĘ
Odkurzacze Samsung

Kochasz swojego zwierzaka, ale nie możesz znieść wszędobylskiej sierści? Poznaj odkurzacze Samsung, dzięki którym nie będzie ona już problemem!

Samsung, odkurzacze, sierść zwierzątJeśli jesteś właścicielką psa lub kota, wiesz, jak szybko sierść potrafi gromadzić się w zakamarkach całego domu. Kłębki sierści w narożnikach lub na dywanach nie tylko brzydko wyglądają, ale są również siedliskiem alergenów i kurzu. Utrzymanie atrakcyjnego wyglądu i zdrowej atmosfery w Twoim domu może wymagać codziennego odkurzania, zwłaszcza jeśli Twój zwierzak jest długowłosy lub posiadasz całą zwierzęcą gromadkę.

Wielbicielki zwierzaków na pewno polubią te modele odkurzaczy Samsung, które wyposażono w specjalną szczotkę do usuwania sierści i włosów. Jeśli codzienne odkurzanie nie wchodzi w grę, rozważ zakup odkurzacza NaviBot. Te automatyczne urządzenia potrafią sprzątać bez udziału człowieka i są bardzo wygodnym rozwiązaniem dla posiadaczy zwierząt.

 Za co je polubisz?

  • Modele Samsung NaviBot zostały zaprojektowane do usuwania sierści. Mają specjalnie skonstruowane szczotki, w które sierść nie zaplątuje się, dzięki czemu oszczędzasz czas na ich czyszczenie.
  • Samsung NavibotNowoczesne odkurzacze roboty posiadają filtr HEPA. Pomaga on zatrzymywać niewielkie cząstki naskórka, alergeny i kurz, zapobiegając ich ponownemu przedostawaniu się do powietrza. Jest to szczególnie ważne, jeśli ktoś z Twoich znajomych lub członków rodziny choruje na astmę lub jest alergikiem.
  • Możesz wybrać filtr HEPA z możliwością prania. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że jest on czysty zarówno przed porządkami, jak i po zakończeniu sprzątania.
  • Odkurzacze Samsung NaviBot posiadają także tryb Spot, który pozwala na dokładne usunięcie sierści pupila z jego ulubionego miejsca wypoczynku. Z kolei tryb Edge usuwa kłębki sierści zgromadzone w narożnikach.
  • Dzięki opcji Virtual Fence przestrzeń odkurzanej przestrzeni może być ograniczona, na przykład odkurzacz trzymany jest z dala od miski z jedzeniem i wodą zwierzęcia.

Porady: jak usunąć sierść z innych powierzchni?

  • Aby usunąć sierść z mebli drewnianych, należy użyć miękkiej bawełnianej ściereczki spryskanej środkiem do polerowania mebli lub antystatycznym środkiem do usuwania kurzu.
  • SamsungAby usunąć sierść z mebli tapicerowanych i pościeli, załóż gumowe rękawiczki i zwilż je. Następnie wycieraj czyszczoną powierzchnię dłońmi – sierść przyklei się do rękawiczek. Wypłucz rękawiczki, gdy będą pełne sierści i w razie potrzeby ponownie zwilż je wodą.
  • Sierść łatwo wbija się we włókna tkanin. Dlatego też rolki do usuwania sierści pokryte klejem są zwykle bardziej skuteczne od szczotek do usuwania sierści.
  • Jeśli nie masz takiej rolki pod ręką, wystarczy owinąć przezroczystą taśmę klejącą wokół dłoni klejącą stroną do góry i wyczyścić ubranie.
  • Jeśli ubranie jest pełne sierści, możesz najpierw wyczyścić je przy użyciu zmoczonej rękawicy gumowej (tak jak w przypadku tapicerki czy pościeli), a następnie użyć szczotki do ubrań.

Wśród odkurzaczy polecany właścicielom domowych zwierzaków znajdziesz zarówno roboty, jak i modele workowe i bezworkowe.

Samsung Samsung, odkurzacz

 

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWygładzanie włosów z Liss Unlimited
Następny artykułPIJ WODĘ KOKOSOWĄ
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.