WŁOSY PEŁNE OBJĘTOŚCI

WŁOSY PEŁNE OBJĘTOŚCI

896
0
PODZIEL SIĘ

włosy objętość, Wellaflex Instant Volume Boost włosy objętość, Wellaflex Instant Volume Boost

Zobacz inspiracje fryzur o podwójnej objętości. Uzyskasz ją w prosty sposób dzięki nowej linii Wellaflex Instant Volume Boost!

Perfekcyjnie wystylizowana, pełna objętości fryzura nigdy nie wychodzi z mody, niezależnie od stylu: burza loków, romantyczne fale lekko opadające na ramiona, czy uniesione u nasady gładkie uczesanie zawsze prezentują się doskonale. Bo w przypadku włosów „więcej” znaczy lepiej! Dlatego eksperci Wella stworzyli nową linię Wellaflex Instant Volume Boost, która pomaga uzyskać podwójną objętość fryzury (w porównaniu z włosami niepoddanymi stylizacji), a także elastyczne i długotrwałe utrwalenie aż do 24 godzin.

Zdaniem ambasadora marki Wellaflex, światowej sławy stylisty fryzur, Saschy Breuera:

Pełna objętości fryzura ma ogromne znaczenie. To przede wszystkim zadowolenie z własnego wyglądu, które dodaje nam odwagi w podejmowaniu nowych wyzwań. Niezależnie od tego, czy chcesz wystylizować sprężyste, lekko falujące loki, czy fale o lustrzanym połysku w stylu dawnego Hollywood, Wellaflex Instant Volume Boost daje nieograniczony zakres możliwości, jeśli chodzi o stylizację pełnej objętości fryzury!

włosy objętość, Wellaflex Instant Volume Boost włosy objętość, Wellaflex Instant Volume Boost

Wystarczy jedno naciśnięcie aplikatora, aby uwolnić miliony cząsteczek, które unoszą i oddzielają  poszczególne pasma, nadając fryzurze podwójną objętość. W skład linii Wellaflex Instant Volume Boost wchodzą: pianka, lakier oraz żel w sprayu. Wyjątkowym kosmetykiem w kolekcji jest nasycona cząsteczkami tlenu innowacyjna pianka, dzięki której będziesz zachwycać pełną objętości fryzurą. 

Jak to działa?

Wellaflex Instant Volume Boost, jak dodać włosom objętościNaciśnięcie aplikatora pianki powoduje uwolnienie milionów unoszących włosy drobinek, które po zetknięciu z powietrzem natychmiast zmieniają się w lekką, puszystą masę. Pianka nabiera wtedy spektakularnej objętości, nadając ten efekt również  włosom. Dzieje się tak za sprawą tlenu, którego cząsteczki przenikają pomiędzy drobinki pianki, zwiększając jej objętość, co umożliwia dokładne wnikanie w głąb fryzury. Unoszące  drobinki pianki o kulistych kształtach osiadają na poszczególnych włosach i odpychają je od siebie, dając w ten sposób błyskawiczny efekt podwójnej objętości. Pianka Wellaflex Instant Volume Boost to innowacyjny kosmetyk, który pomoże uzyskać spektakularny efekt stylizacji fryzury – skutecznie pomaga osiągnąć podwójną objętość (w porównaniu z włosami niepoddanymi stylizacji), elastyczne i długotrwałe utrwalenie aż do 24 godzin, a jednocześnie nie pozostawia uczucia lepkości i nie wysusza włosów.

Także ambasador marki Wellaflex, Sascha Breuer, podkreśla unikalne walory tego kosmetyku:

W przypadku stylizacji pełnych objętości fryzur, potrzebujesz prostych w użyciu, ale wysokiej jakości kosmetyków. Taka właśnie jest pianka z nowej linii Wellaflex Instant Volume Boost – to kosmetyk marzeń, dzięki któremu Twoje włosy nabiorą wyjątkowej objętości, a jednocześnie będą miękkie, elastyczne i delikatne w dotyku!

W skład linii Wellaflex Instant Volume Boost wchodzą: 

Pianka Wellaflex Instant Volume Boost (200 ml
, 14,99 zł) – przed użyciem wstrząśnij. Nałóż równomiernie na wilgotne włosy. 

Lakier Wellaflex Instant Volume Boost (250 ml, 14,99 zł) – przygotowaną fryzurę utrwal lakierem. Spryskaj włosy lub pasma, które chcesz podkreślić z odległości 20 – 30 cm. Żel w sprayu Wellaflex Instant Volume Boost (150 ml, 14,99 zł) – rozpyl równomiernie na wilgotne lub suche włosy i nadaj fryzurze kształt. Wysusz włosy lub pozostaw do wyschnięcia.

włosy objętość, Wellaflex Instant Volume Boost włosy objętość, Wellaflex Instant Volume Boost