Woda perfumowana Tesoro Intense – Jean Marc

Woda perfumowana Tesoro Intense – Jean Marc

1020
0
PODZIEL SIĘ

Ciekawa kompozycja zapachowa dla mężczyzn Tesoro Intense od Jean Marc, łatwo zapada w pamięci i przypadnie do gustu niejendemu mężczyźnie (i kobiecie!).

Surowy, korzenny zapach łączący się z ciepłymi akordami olejków drzewnych to mocny, a zarazem świeży duet w świecie męskich zapachów. To z jednej strony nuty ciężkie i surowe, z drugiej – łagodne i proste, podkreślone subtelnie zmysłowymi zapachami pochodzącymi wprost z natury. W Jean Marc Tesoro Intense perfumiarze sięgają do samych korzeni męskiego świata. Ta nowa woda perfumowana łączy w sobie aromatyczne akordy kwiatowe z mocno zdefiniowanymi olejkami drzewnymi i korzennymi. Propozycję interpretuje idealnie zbalansowana nuta głowy, w której znajdziemy bergamotkę i lawendę przeplatane z pikantnymi aromatami kardamonu i czarnego pieprzu. Zapach szybko ewoluuje, by uwolnić zmysłowe nuty paczuli, drzewa cedrowego, wetywerii oraz irysa. Tło w Jean Marc Tesoro Intense stanowią delikatnie wyczuwalne, słodko-gorzkie aromaty ukryte w wanilii oraz ambrze.

Typ zapachu: kwiatowo-drzewno-korzenny

  • Nuta głowy – bergamotka, lawenda, kardamon, czarny pieprz
  • Nuta serca – irys, wetyweria, drzewo cedrowe, paczula
  • Nuta bazy – wanilia, ambra

Jean Marc Tesoro Intense to propozycja wyjątkowo intensywna i wyrafinowana, polecana szczególnie na wieczór. Pachnący nią mężczyzna dominuje, roztaczając wokół siebie bardzo seksualną atmosferę kojarzoną z mocą i siłą. Pociąga i kusi tak, że trudno przejść obojętnie.

Cena: ok. 20 zł/ 100 ml