WYBIELANIE? PRZEZ UŚMIECHANIE!

WYBIELANIE? PRZEZ UŚMIECHANIE!

678
1
PODZIEL SIĘ

blanx-lampkaNastała nowa era w dziejach estetyki uśmiechu. Nie wierzysz? A czy wiesz, czym jest „Aktywne Wybielanie Uśmiechem”? Nie? W takim razie poznaj BlanX White Shock!

Czy można wybielać zęby poprzez uśmiechanie się? Jeśli używa się produktów z gamy BlanX White Shock, to zdecydowanie tak! To bowiem unikalne na skalę światową produkty, które przybliżają Cię do idealnej bieli zębów… z każdym uśmiechem. Brzmi nieprawdopodobnie, ale naprawdę działa. Jak to możliwe? Dzięki opatentowanemu składnikowi ActiluX.

Światowa innowacja w wybielaniu zębów

ActiluX jest opatentowanym hydroksyapatytem naładowanym nieorganicznymi, fotokatalicznymi tlenkami metali. Związek ten wiąże się ze szkliwem zęba i pozostaje na jego powierzchni przez cały dzień. ActiluX jest aktywowany przez światło dzienne za każdym razem, kiedy zęby mają z nim kontakt. W ten sposób uwalnia bezpieczne cząsteczki, które atakują membrany komórkowe bakterii oraz pigmenty, niszcząc je. ActiluX ma zatem także działanie antybakteryjne ujawniające się na powierzchni zębów, jak również eliminuje pigmenty organiczne, które nieestetycznie wpływają na biel uśmiechu i przebarwiają zęby. Co ważne, ActiluX nie zawiera nadtlenków i nie dostarcza aktywnego tlenu (nie powoduje utleniania), dzięki czemu jest w pełni bezpieczny dla dziąseł. Ponad to ActiluX ma właściwości hydrofilne, dzięki czemu jest w stanie zapewnić skutecznie nawilżenie dziąseł.

Światło dzienne oraz światło emitowane przez lampy BlanX LED aktywują działanie wybielające opatentowanego składnika wybielającego ActiluX. BlanX White Shock można używać codziennie, wybiela do 3 tonów (średnio 1,53), a jego działanie widać już po kilku dniach stosowania.

swiatlo

Świetlna moc wybielania

Każdego dnia cząsteczki organiczne odpowiedzialne za osady, przebarwienia, nieprzyjemny zapach i rozwój bakterii atakują nasze zęby. Mikrokryształki ActiluX, reagując ze światłem dziennym, produkują ładunki „+” i „–”, które wchodzą w reakcję z tlenem i wodą zawartymi w ślinie oraz w otaczającym je środowisku. W trakcie tego procesu tworzą się rodniki, które są nieszkodliwe dla organizmu, ale atakują cząsteczki organiczne odpowiedzialne za osady. Dzień po dniu, przy każdym uśmiechu, zęby wybielają się i odzyskują naturalny blask dzięki połączonemu działaniu światła i ActiluX.

  • Działanie wybielające: ActiluX odkłada się na powierzchni zębów i pozostaje aktywny przez cały dzień, naturalnie wybielając Twoje zęby.
  • Działanie antybakteryjne: za każdym razem, gdy się uśmiechasz, ActiluX reaguje ze światłem dziennym, naturalnie wybielając i usuwając bakterie, które powodują powstawanie płytki nazębnej i psują zęby.
  • Natychmiastowy efekt: formuła BlanX White Shock działa natychmiastowo od pierwszego użycia.

Kompleksowy program dla olśniewającego uśmiechu:

BlanX – gama BlanX White Shock (75ml)

pasta wybielająca blanxWybielająco-ochronna pasta do zębów do codziennego stosowania, która reaguje na światło przy każdym Twoim uśmiechu i zapewnia bielsze zęby przez 24 godziny.

BlanX White Shock (50ml ) + akcelerator BlanX LED (lampa wielokrotnego użytku)

Aby uzyskać jeszcze intensywniejsze działanie wybielające, użyj specjalnej ledowej nasadki świetlnej BlanX LED, która aktywuje pastę już przy wyciskaniu z tubki. Nasadka BlanX LED jest przeznaczona do wielokrotnego użytku i działa wyłącznie z pastą BlanX White Shock.

BlanX White Shock Zaawansowany System do Wybielania Zębów + BlanX Led Bite

Uruchom turbo wybielanie przy pomocy BlanX White Shock dzięki zastrzykowi świetlnemu: naturalne wybielanie zębów od pierwszego użycia. BlanX LED Bite jest produktem wielokrotnego użytku, który działa wyłącznie z pastą BlanX White Shock.

blanx-zestaw

BlanX White Shock Zaawansowany wybielający płyn do higieny jamy ustnej (500ml)

BlanX White Shock Płyn to jedyny płyn z opatentowanym składnikiem ActiluX perfekcyjnie okalający zęby warstwą ochronną, która pomaga chronić zęby przed przebarwieniami i utrzymać naturalny, biały uśmiech.

BlanX White Shock Żel Wybielający (1,8ml)

W pełni bezpieczny produkt wybielający bez nadtlenku, który możesz stosować gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz.

blanx-logowsWięcej na: www.blanxwhiteshock.pl

blanx_black

Więcej na: www.blanx.pl
asset_f_logo_lg
Zostań fanką BLANX >>>

1 KOMENTARZ

  1. Ząbki jak perełki może i nie, są ale stanowczo widać poprawę w rozjaśnieniu, oczywiście produkt trzeba używać regularnie.

Comments are closed.