WYNIKI TESTU MASKARY BOURJOIS VOLUME GLAMOUR PUSH UP

WYNIKI TESTU MASKARY BOURJOIS VOLUME GLAMOUR PUSH UP

2354
0
PODZIEL SIĘ

testy kosmetyków BourjoisTusz Volume Glamour Push Up ekstremalnie pogrubia i unosi rzęsy od nasady po same końce, natychmiast eksponując w nich to, co najpiękniejsze. Zobacz, co sądzą o nim nasze użytkowniczki!

 

100% uważa, że tusz pogrubia rzęsy!

98% przyznało, że tusz podkręca rzęsy lub je unosi

90% testerek tusz pozwala idealnie pomalować wszystkie rzęsy

90% podkreśliło też zalety szczoteczki Uplift, która pozwala pokryć tuszem każdą, nawet najmniejszą rzęsę

94% doceniło, że tusz się nie osypuje, nie rozmazuje i wytrzymuje na rzęsach cały dzień

92% podoba się jego opakowanie

98% uznało go za rewelacyjny lub dobry

92% kupiłoby go lub poleciło koleżance

Opracowano na podstawie 48 ankiet

I kilka opinii naszych użytkowniczek:

 

 

W nowym tuszu Bourjois w pierwszej kolejności uwiodło mnie opakowanie – iście kobiece. Kolejną zaletą tuszu jest idealne rozprowadzenie na rzęsach, pogrubienie bez widocznych grudek.

BOURJOIS_VOLUME-GLAMOUR-PUSH-UPUwielbiam ten tusz za efekt. On naprawdę genialnie wydłuża rzęsy, doskonale je rozdziela i nie skleja (co często przytrafiało się mi podczas stosowania innych mascar). I doceniam jego trwałość! Wytrzymuje cały dzień i co jest niesamowicie istotne – nie obciąża rzęs i cały czas są uniesione i podkręcone. Rewelacja!

Praktycznie wszystko jest idealne – zaczynając od efektownego opakowania, po świetną szczoteczkę która pokrywa całe rzęsy i niesamowicie je unosi! Nie spodziewałam się aż tak rewelacyjnego efektu! Rzęsy są bardzo czarne, pogrubione i uniesione!

Uważam, że to jest jedna z tych mascar, na które się czeka. Doskonale pokrywa rzęsy, unosi je, podkręca i wydłuża. Jestem zaskoczona jego działaniem na tyle, że porzuciłam plany przedłużania rzęs w salonie. Po co? Ta mascara działa cuda w kilka chwil i nie trzeba narażać włosków na uszkodzenia. Jestem szczerze zachwycona i wiem, że następną sztukę kupię sama bez wyrzutów sumienia.

Tusz utrzymuje się przez wiele godzin, nie osypuje się ani nie kruszy. Bardzo dobrze pogrubia, bez sklejania rzęs. Opakowanie maskary bardzo subtelne lecz mało krzykliwe. Szczoteczka dociera do najmniejszych rzęs rewelacyjnie je unosząc.

Bardzo dobry, chyba jedyny tusz podkręcający, jaki dotychczas stosowałam, który naprawdę podkręca widocznie rzęsy. Maluje je perfekcyjnie, nawet te małe w kącikach. Zakochałam się!

logo-facebook-1Zostań fanką Bourjois na www.facebook.com/Bourjois.Polska

Więcej o kosmetykach Bourjois na www.bourjois.pl

logo_Bourjois_tlo