WYNIKI TESTU PUDRU HEALTHY BALANCE BOURJOIS

WYNIKI TESTU PUDRU HEALTHY BALANCE BOURJOIS

1878
0
PODZIEL SIĘ

50 naszych użytkowniczek przetestowało na własnej twarzy puder Healthy Balance Bourjois. Zobaczcie, jak go oceniły, zanim same zdecydujecie się na zakup. Ich opinie będą na pewno pomocne.

testy kosmetyków Bourjois

 WYNIKI TESTU PUDRU HEALTHY BALANCE BOURJOIS

78% testerek uważa, że po nałożeniu pudru skóra jest ładnie zmatowiona

100% polubiło opakowanie kosmetyku

96% stwierdziło, że puder bardzo dobrze się aplikuje96% uważa, że puder ma bardzo dobrą trwałość

92% użytkowniczek stwierdziło, że po użyciu pudru skóra była świeża i ożywiona

98% uważa, że puder Healthy Balance to bardzo dobry kosmetyk

92% testerek kupiłoby go ponownie

wyniki opracowane na podstawie 50 ankiet

 

Poniżej kilka opinii użytkowniczek o…

pomyśle na ten puder:

 • „Jak dla mnie pomysł idealny, skoro produkt jednocześnie jest kosmetykiem kolorowym i ma działania pielęgnacyjne. Dwa w jednym? – to świetne połączenie przyjemnego z pożytecznym.” (annmagic)
 • „Pomysł połączenia makijażu i pielęgnacji jest świetny pomysłem: puder zakrywa niedoskonałości, jednocześnie dbając i pielęgnując moją cerę – dla mnie to połączenie idealne.” (justyna93)
 • „Pomysł jest świetny! Bourjois Healthy Balance to strzał w dziesiątkę dla osób, którym zależy na zdrowym i naturalnym wyglądzie – i ja jestem zdecydowanie w tej grupie.” (urszula88)

opakowaniu kosmetyku:

 • „Opakowanie jest małe, a przez to poręczne. Dobrym pomysłem jest lusterko w opakowaniu.” (CarmeLitta)
 • „Opakowanie tego pudru jest bardzo poręczne, zmieści się w każdej kosmetyczce. Dołączone lusterko ułatwia dokonywanie poprawek makijażu w ciągu dnia. Także szata graficzna jest ciekawa: energetyczny kolor w połączeniu z owocami przedstawionymi na wieczku przyciągają wzrok do tego kosmetyku.” (kaj)
 • „Cieniutkie, zgrabne i wytrzymałe, mocny zatrzask – w sam raz do noszenia w torebce, lusterko sprawdza się w wygodzie codziennego używania.” (Saturday)

o efektach jakie daje puder:

 • „Skóra jest miła w dotyku, gładka i matowa. W sumie bardziej matowa niż rozświetlona.” (Kamiiii21)
 • „Ja czułam się perfekcyjnie z pudrem na buźce – skóra wygładzona i matowa + blask i rozświetlenie!” (Ines)
 • „Bardzo dobrze spełnia swoją główną rolę, tzn. wygładza i matuje skórę. Nie zauważyłam dużego rozświetlenia, ale skóra faktycznie staje się bardziej promienna, dzięki wygładzeniu.” (kropczewska) 
HEALTHY-BALANCE_poudrier_ferme
puder Healthy Balance (Bourjois, 39 zł)

trwałości:

 • „Puder świetnie spełnił swoje zadanie, nie wysuszył boków skóry i idealnie matowił środek twarzy. Efekt utrzymywał się przez cały dzień bez potrzeby poprawek.” (dagmag)
 • „Jestem posiadaczką typowej cery mieszanej ze skłonnością do błyszczenia w strefie T, która została doskonale i na długo zmatowiona.” (claudiaa)
 • „Mam skórę  mieszaną, więc dla mnie najważniejsze jest to, że puder nie zwarzył się w ciągu całego dnia i skóra wyglądała świeżo, pomimo iż w ciągu dnia dopudrowywałam twarz.” (agnethia)

aplikacji:

 • „Puder aplikowałam za pomocą pędzla. Podczas aplikacji nie zauważyłam, by obsypywał się z pędzla czy też kruszył w opakowaniu. Ogólnie jestem pozytywnie nastawiona na dalszą współpracę z tym pudrem 🙂 Puder nakładałam zarówno na krem, jak i podkład, jednak ta druga wersja zdecydowanie bardziej przypadła mi do gustu.” (Ruda Grażyna)
 • „Pudry nakładam zawsze pędzlem i tak też było z tym kosmetykiem. Aplikuję go zazwyczaj na podkład i razem z tym produktem puder sprawiał, że cera wyglądała bardzo zdrowo. Powiedziałabym nawet, że idealnie. Co do aplikacji, no cóż nakłada się bez osypywania i nie tworzy żadnych smug na twarzy.” (patib2)
 • „Po nałożeniu podkładu, puder aplikowałam pędzlem. Zauważyłam, że puder dobrze stapia się z podkładem i staje się praktycznie niewidoczny, co jest jego plusem.” (prasulcia)

logo_Bourjois_tlo