ZABIEG ENDERMOLIFT

ZABIEG ENDERMOLIFT

926
0
PODZIEL SIĘ

Dowiedz się, na czym polega odmładzająca terapia z wykorzystaniem zestawu Endermolift.

Problem starzenia się skóry wynika z ograniczania działalności fibroblastów, które są odpowiedzialne za wytwarzanie kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Kolagen zapewnia skórze jędrność, elastyna pozwala zachować sprężystość, natomiast kwas hialuronowy nawilża skórę i nadaje jej objętość. Dzięki zabiegom Endermolift (opartych o technologię LPG, czyli endermologię) specjalną głowicą możemy stymulować fibroblasty do aktywnej produkcji substancji odmładzających naszą skórę.

Zabieg jest bardzo prosty. Leczenie trwa dwa miesiące i obejmuje jedną lub dwie sesje tygodniowo w zależności od potrzeb pacjenta. Zabieg jest w pełni bezpieczny i naturalny. Oprócz korzyści widocznych gołym okiem, terapia pomaga się również zrelaksować.

Zabiegi z zastosowaniem zestawu Endermolift są doskonałą terapią przeciwstarzeniową, polecaną osobom, które chciałyby wygładzić zmarszczki, wymodelować kontur twarzy, odzyskać jasną i promienistą cerę.

Te oraz inne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej i dermatologii można wykonać w Gabinecie dr Witwickiego. Doktor Witwicki jest wybitnym specjalistą z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w zawodzie. Aktualnie pełni funkcję ordynatora oddziału Chirurgii Plastycznej w Szpitalu Klinicznym MSW w Warszawie. W swojej klinice zatrudnia grono specjalistów, którzy oferują profesjonalne doradztwo oraz opiekę lekarską. Wejdź na www.drwitwicki.pl i dowiedz się więcej.