Zapachy lata proponuje Nivea

Zapachy lata proponuje Nivea

309
0
PODZIEL SIĘ
nivea love

W marce NIVEA lato pachnie trawą cytrynową, słońcem, morzem, awokado i borówką. A lato to świeże i cudowne zapachy, które w upalne dni odświeżają na długo.

NIVEA LOVE i zapachy lata

Trzy nowe antyperspiranty oraz nowe żele pod prysznic NIVEA LOVE w czterech wariantach pachną jak długi, słoneczny urlop! A dodatkowo zapewniają długotrwałe uczucie świeżości i ochronę przez 48h.

Zacznijmy od antyperspirantów! Nowy NIVEA Magic Pearl pozostawia gładką skórę pod pachami na dłużej dzięki naturalnym ekstraktom z awokado. NIVEA Fabolous Flower dzięki witaminie C oraz perłom proteinowym wyrównuje koloryt skóry, natomiast NIVEA Splashy Lime z ekstraktem z trawy cytrynowej orzeźwia przez cały dzień.

Nivea love

Z kolei letnia edycja NIVEA LOVE to cztery delikatnie oczyszczające żele pod prysznic o świeżych, obłędnych zapachach. Zapewniają idealne orzeźwienie w gorące dni, pozostawiając skórę nawilżoną. Dzięki delikatnej formule oczyszczającej skóra jest naturalnie zadbana i gładka. W skład tej letniej edycji wchodzą: LOVE Sunshine o unikalnym zapachu kosmetyków NIVEA SUN, kojarzącym się z błogimi wakacjami; LOVE Outdoors o energetyzującym zapachu trawy cytrynowej; LOVE Forest pachnący czarną borówką i orzeźwiający LOVE Aquatic z minerałami morskimi. To kto chce poczuć wakacje?