Zegarek z pulsometrem optycznym – Polar

Zegarek z pulsometrem optycznym – Polar

1328
0
PODZIEL SIĘ

Dla wszystkich aktywnych Polar przygotował inteligentny zegarek, który pozawala użytkownikom na pomiar tętna z nadgarstka, monitorowanie aktywności przez 24 godziny na dobę, a także dostarcza cennych wskazówek treningowych. Poznajcie go bliżej!

A360 powstał z myślą o promowaniu aktywnego stylu życia i został zaprojektowany tak, aby można go było nosić przez całą dobę. Produkt wyposażony jest w zintegrowany ze smartfonem system inteligentnych powiadomień, który za pomocą delikatnych wibracji informuje użytkowników o połączeniach przychodzących, mailach, wydarzeniach z kalendarza, a także zachęca do ruchu gdy zbyt długo pozostajemy nieaktywni. Najnowszy produkt firmy Polar jest nie tylko stylowy, ale i niezwykle wygodny. Dzięki elastycznym, wymiennym paskom w różnych kolorach i rozmiarach, można dopasować go idealnie do swoich potrzeb. Bateria wystarcza na 2 tygodnie ciągłego monitorowania aktywności, uwzględniając godzinny trening każdego dnia. A360 można łatwo połączyć z nadajnikiem na klatkę piersiową H7 w przypadku, gdy użytkownik chce uzyskać najwyższą dokładność pomiaru tętna lub wykonać test wydolności.

Sekretem niezwykle wysokiej dokładności pomiarów produktów Polar jest nie tylko odpowiedni sposób zbierania danych przez sensory, ale także ich właściwa interpretacja i analiza w późniejszym etapie. Opracowaliśmy własny algorytm optycznego monitorowania pracy serca i zoptymalizowaliśmy sprzęt tak, aby zagwarantować jakość, do jakiej przyzwyczaili się i jakiej oczekują użytkownicy produktów Polar – wyjaśnia Marco Suvilaakso, Globalny Dyrektor ds. Produktu – To właśnie Polar 38 lat temu stworzył pierwszy pulsometr i od tego czasu firma nieprzerwanie wyznacza standardy dla rynku na całym świecie.

Najnowszy produkt firmy Polar nie tylko monitoruje aktywność, ale także dostarcza cennych wskazówek treningowych i motywuje do osiągania wyznaczonych celów sportowych. A360 wzbogacony jest o system inteligentnego treningu Smart Coaching i dzięki funkcjom takim jak Wskaźnik aktywności oraz Podsumowanie aktywności wylicza optymalną dawkę  codziennego ruchu, a ponadto wyjaśnia, w jaki sposób ćwiczenia te wpływają na poprawę zdrowia i kondycji.

Dzięki dedykowanej aplikacji mobilnej Polar Flow (dostępnej dla urządzeń z systemem iOS i Android) użytkownicy mogą łatwo i szybko podsumować oraz przeanalizować swoją aktywność dla danego dnia, tygodnia czy miesiąca. Ponadto, serwis internetowy Polar Flow pozwala na przeglądanie historii wszystkich treningów. Produkt podsiada dodatkowe ułatwienia dla osób posiadających własnego trenera – Polar Flow for Coach umożliwia użytkownikom dzielenie się informacjami poprzez stronę internetową oraz uzyskiwanie porad i uwag od swoich opiekunów. A360 jest również kompatybilny z systemem Polar Club, który podczas odbywania treningu w klubie fitness pozwala na bieżące monitorowanie i wyświetlanie tętna u wszystkich uczestników danych zajęć.

A360 dostępny będzie w dwóch podstawowych wersjach kolorystycznych: czarnej (rozmiar M i L) oraz białej (rozmiar S). Do sklepów stacjonarnych i internetowych trafi pod koniec roku, w sugerowanej cenie detalicznej 839 zł. Monitory w innych kolorach, m.in. różowym (S, M) i niebieskim (M), pojawią się niedługo po premierze rynkowej.

Wymienialne paski w kolorze czarnym, białym, różowym, niebieskim i zielonym będzie można zakupić oddzielnie w różnych rozmiarach już na początku przyszłego roku.

Polar A360_2