Zestaw Segafredo Zanetti idealny na prezent

Zestaw Segafredo Zanetti idealny na prezent

1028
0
PODZIEL SIĘ
Zestaw prezentowy Segafredo Zanetti

Marka Segafredo Zanetti Poland, przygotowała zestaw, który docenią miłośnicy dobrej, parzonej kawy. 

Mieszanka Emozioni to wysokogatunkowa kompozycja, składająca się w 100% z wyselekcjonowanych ziaren Arabiki. Dzięki intensywnemu bukietowi, propozycja ta sprawdzi się przy przyrządzaniu tradycyjnego, włoskiego espresso oraz jako baza do napojów z dodatkiem gęstej, mlecznej pianki.

Stopień zmielenia kawy Emozioni jest dostosowany do parzenia w tradycyjnej włoskiej kafetierze. Ta dołączona do zestawu Segafredo ma pojemność 150 ml. Przyrządzenie kawy przy pomocy urządzenia jest niezwykle proste i szybkie. Pierwszym krokiem do uzyskania doskonałego napoju jest rozkręcenie kafetiery i wlanie do jej dolnej części wody – tak, aby jej poziom sięgał poniżej umieszczonego w ściance zaworka. Następnie, na sitku umieszczamy zmieloną mieszankę, nie ubijając jej ani nie ugniatając. Skręcamy przyrząd i stawiamy na ogniu na taki czas, aby zaparzona kawa wypełniła górną cześć kafetiery.

Zestaw okolicznościowy Segafredo Zanetti Poland zawiera dwa opakowania kawy mielonej Emozioni 100% Arabica (250 g) oraz kafetierę. Doskonale sprawdza się jako prezent.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułCZAS NA PIKNIK!
Następny artykułCO ZABRAĆ NAD MORZE?
Ciągle się uczę kolorowego i pięknego świata urody. Wierzę w moc natury, dlatego uwielbiam poznawać (by później zastosować) ciekawostki związane z naturalną pielęgnacją i zdrowym trybem życia (oczywiście używam też tradycyjnych kosmetyków ;) ) Zachwycam się pięknem i to nie tylko modą z lat 50. czy makijażem, ale i ponurą jesienią, niebem oraz… Formułą 1, czy muzyką elektroniczną. Znajdziecie mnie też na WirtualnaKlinika.pl.