Zielone Laboratorium – wegańskie nowości do włosów

Zielone Laboratorium – wegańskie nowości do włosów

1929
0
PODZIEL SIĘ
zielone laboratorium

Jeżeli lubicie kosmetyki w pełni eko, powinnyście poznać nowe propozycje Zielonego Laboratorium – tym razem prezentujemy Wam produkty do pielęgnacji włosów.

Zielone Laboratorium zrodziło się z troski o współmieszkańców naszej planety, połączonej z profesjonalną wiedzą na temat tworzenia kosmetyków wysokiej jakości. Kosmetyki z Zielonego Laboratorium zawierają wyłącznie naturalne, bezpieczne komponenty. W ich składzie znajdują się soki owocowe i warzywne, a nośnikami substancji aktywnych są przebadane i proste bazy kosmetyczne. Nie ma w nich PEG-ów, silikonów, parabenów. Są całkowicie wegańskie. Część wpływów z ich sprzedaży wspiera fundacje na rzecz zwierząt.

Odżywka wygładzająca Olej migdałowy i len (150 ml/46 zł)

zielone laboratoriumOdżywka wygładzająca to idealna para z szamponem wygładzającym. Razem to para nie do pobicia! Niezwykle prosty skład, ta sama nuta zapachowa co w szamponie. Doskonałe wygładzenie, bez obciążania, z szacunkiem dla zwierząt i środowiska, całość jest biodegradowalna. Już nie muszę się przejmować pogodą, włosy mam od teraz cudownie doskonałe!

Odżywka ze składników biodegradowalnych, z roślinnymi składnikami wygładzającymi, które wzmacniają i odbudowują strukturę włosa. Olej migdałowy i ekstrakt z lnu działają nawilżająco, odżywczo i ułatwiają układanie włosów. Odżywka działa błyskawicznie, można spłukać od razu po nałożeniu, a dzięki zastosowaniu unikalnego kationowego kondycjonera włosy nie elektryzują się.

Szampon wygładzający Skrzyp i len (250 ml/48 zł)

zielone laboratoriumChcę mieć gładkie włosy. Od zawsze takie pragnę mieć. Błyszczące i gładkie. Ale nie oklapnięte i przylizane, ale szlachetnie gładkie. I lubię kosmetyki naturalne, ale tylko takie, które nie dewastują środowiska naturalnego. Ten szampon spełnia wszystkie moje pragnienia. I jeszcze pięknie pachnie, tak nienachalnie. Mam czyste sumienie i gładkie włosy, takie jak zawsze chciałam mieć.

Szampon ze składników biodegradowalnych, który delikatnie myje i wygładza włosy. Ekstrakty z lnu i skrzypu wzmacniają włosy, dodają blasku i odżywiają. Szampon ułatwia rozczesywanie i działa elektrostatycznie. Produkt przyjazny dla środowiska naturalnego.

Myjąca odżywka do włosów Olej jojoba i len (250 ml/52 zł)

zielone laboratoriumOdżywka myjąca to produkt dla lubiących nowości i niestandardowe aplikacje. Jest to przede wszystkim odżywka – wygładzenie włosów jest tu na pierwszym miejscu. Dodatek roślinnych środków myjących oczyszcza włosy, ale bardzo łagodnie, dzięki czemu, po zastosowaniu produktu zwraca się uwagę przede wszystkim na niezwykłą miękkość włosów. Są jedwabiste i podatne na układanie. Produkt naturalny i biodegradowalny.

Odżywka myjąca to innowacyjny produkt łączący zalety dwustopniowej pielęgnacji włosów. Ten delikatny krem odżywia włosy jednocześnie łagodnie je oczyszczając, ponadto neutralizuje ładunki elektrostatyczne na włosach. Biozgodny olej jojoba działa wygładzająco, a ekstrakt z lnu wzmacnia włosy. Wyprodukowano z surowców biodegradowalnych.