Ziemia egipska

Ziemia egipska

642
0
PODZIEL SIĘ

Ziemia Egipska firmy Bi Kor (Egyptishe Erde) jest kosmetykiem upiększającym i pielęgnującym, który może zastąpić nam podkład czy puder mineralny, ponieważ wyrównuje koloryt cery, Możemy go stosować do każdej karnacji, poprzez nakładanie kolejnych warstw  (maksymalnie 9) możemy decydować o kolorze kosmetyku. Jednak warstwa nadaje się także do jasnych cer, ponieważ rozświetla i wyrównuje koloryt, kolejnymi już możemy modelować twarz a nawet ją „opalić”.

Jak widać Ziemia Egipska jest kosmetykiem uniwersalnym i dla każdego.

Co ważne, kosmetyk jest pod postacią nie pudru, lecz wilgotnego kamienia. Warto go aplikować bezpośrednio na skórę, ponieważ dzięki temu będzie możliwe przenikanie wartościowych składników do skóry. A są to m.in. : olej jojoba, olej z orzechów arachidowych, masło karate, witaminy A i E oraz kwas hialuronowy. Ponieważ kosmetyk nie ukrywa niedoskonałości, w przypadku gdy chcielibyśmy je kamuflować, producent poleca użyć pudru Wet&Dry, zaś w przypadku, jeśli nasza cera nie potrzebuje silnego krycia, poleca się użyć Ziemi bezpośrednio na skórę.

Do Ziemi Egipskiej Bikior dedykowany jest specjalny pędzel (tzw złoty), z syntetycznego włosia. Dzięki temu, iż włosie jest delikatne i nie odkształca się, kosmetyk możemy precyzyjnie aplikować.

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSzampon koloryzujący
Następny artykułKrem do twarzy
Ciągle się uczę kolorowego i pięknego świata urody. Wierzę w moc natury, dlatego uwielbiam poznawać (by później zastosować) ciekawostki związane z naturalną pielęgnacją i zdrowym trybem życia (oczywiście używam też tradycyjnych kosmetyków ;) ) Zachwycam się pięknem i to nie tylko modą z lat 50. czy makijażem, ale i ponurą jesienią, niebem oraz… Formułą 1, czy muzyką elektroniczną. Znajdziecie mnie też na WirtualnaKlinika.pl.