ZRÓB SIĘ NA BÓSTWO W JEDEN DZIEŃ

ZRÓB SIĘ NA BÓSTWO W JEDEN DZIEŃ

948
0
PODZIEL SIĘ

Sylwester i karnawał zbliżają się wielkimi krokami. Marzysz, by wyglądać w tę noc szałowo, ale nie możesz pozwolić sobie na tygodniowy pobyt w spa. Nie martw się – wcale nie potrzebujesz wróżki, by w jedną chwilę przemienić się w królową nocy. Polecamy dwa najlepsze zabiegi przed wielkim wyjściem!

zabieg na cerę

60 minut dla gładkiej cery

Nawilżanie to podstawa pielęgnacji skóry, dlatego przed balem zarezerwuj godzinę na precyzyjną kurację odmładzającą. Niezastąpiony w takiej sytuacji okazuje się kwas hialuronowy prezycyjnie aplikowany przy użyciu ultradźwięków, jonoforezy i mezoterapii bezigłowej, na przykład w najnowszym zabiegu Bielenda Professional: Zastrzyk Młodości. Ten zaawansowany zabieg anti-aging wykorzystuje osiągnięcia medycyny estetycznej zamknięte w formułach nowoczesnych preparatów kosmetycznych. Jednocześnie to idealna propozycja zabiegu bankietowego – można go wykonać tuż przed wielkim wyjściem w celu natychmiastowej poprawy wyglądu skóry twarzy, szyi i dekoltu. Rezwitalizująca dawka kwasu poprawia gęstość i zapewniania wzmocnienie strukturom skóry, a także redukuje oznaki zmęczenia i stresu.

rzęsy

40 minut na niesamowite rzęsy!

Aplikacja Blink & Go by Nouveau Lashes to specjalna, ekspresowa metoda przedłużania i pogrubiania rzęs. Idealne rozwiązanie dla kobiet, które nie mają czasu na długie zabiegi upiększające, a chcą szybko zmienić swój image lub poszukują pomysłu na błyskawiczną metamorfozę. Aplikacja rzęs Blink & Go pozwala w zaledwie 40 minut stworzyć ciekawą stylizację oczu. Metodę cechuje swoboda w doborze grubości i długości aplikowanych rzęs, a także dowolność w wyborze ich koloru. Magiczną oprawę oczu można stworzyć, stosując klasyczne czarne rzęsy lub ekstrawaganckie i kolorowe, które będą idealne na specjalną okazję. Po założeniu rzęs Blink & Go by Nouveau Lashes nie jest już konieczne stosowanie maskary. Dzięki zabiegowi spojrzenie staje się uwodzicielskie i kuszące, a wszystko bez potrzeby wykonywania wielogodzinnego zabiegu. Rzęsy klejone są pojedynczo według specjalnie opracowanego wzoru, podczas ich zakładania można mieć otwarte powieki.
 

piórka