ŻYCIE BEZ CELLULITU

ŻYCIE BEZ CELLULITU

1237
0
PODZIEL SIĘ
cellulit

Dr Marcin Ambroziak z kliniki Estederm proponuje szybki, prosty i bezpieczny zabieg, który umożliwia pozbycie się pomarańczowej skórki 
na długi czas – Cellulaze. Sprawdź, na czym polega!

Problem z cellulitem ma 80% kobiet. Coraz częściej dotyka on także bardzo młode osoby, a nawet nastolatki. Do tej pory walczono z tą przypadłością za pomocą diet, ćwiczeń, kosmetyków, a także serii zabiegów kosmetycznych. Na nadchodzące lato Dr Marcin Ambroziak proponuje metodę dużo szybszą i skuteczniejszą.

Cellulaze to jedyny, dostępny na rynku małoinwazyjny zabieg chirurgiczny do terapii cellulitu, opracowany na podstawie szeroko zakrojonych badań. Zabieg jest jednorazowy, rezultaty pojawiają się stopniowo, w okresie od 3 miesięcy po wizycie. Potwierdzona klinicznie skuteczność Cellulaze gwarantuje:

  • widoczną i mierzalną redukcję cellulitu
  • poprawę trwającą co najmniej 12 miesięcy.

Zabieg jest bezbolesny, gdyż wykonuje się go w znieczuleniu miejscowym. Niewielki dyskomfort może pojawić się po ustąpieniu znieczulenia.

bez cellulitu, Estederm, Cellulaze zabiegPojedynczy zabieg Cellulaze pozwala zredukować cellulit na okres przynajmniej roku przy zachowaniu wysokiego profilu bezpieczeństwa. Urządzenie wykorzystuje 3 długości fali światła laserowego, dzięki czemu możemy nie tylko usunąć tkankę tłuszczową, ale też napiąć skórę w miejscu działania oraz, co najważniejsze, przerwać łącznotkankowe przegrody będące główną przyczyną cellulitu. Te czynniki wpływają na ujednolicenie i wygładzenie powierzchni skóry i w znacznym stopniu redukują cellulit.

W ciągu 6 miesięcy po zabiegu sprężystość skóry wzrasta średnio o 32% w stosunku do stanu przed zabiegiem. Średni wzrost gęstości skóry (wg badań przeprowadzanych przez firmę Cynosure) to 23%. Satysfakcja pacjentów badana rok po zabiegu jest bardzo duża (93%), a odczuwane przez nich skutki uboczne minimalne.

Czasami występujące skutki uboczne to niewielki dyskomfort, zasinienie, opuchlizna i brak czucia w obszarze zabiegowym. Wszystkie te dolegliwości ustępują całkowicie po 3 miesiącach od zabiegu.

Czas rekonwalescencji jest minimalny. Po zabiegu, pacjenci opuszczają Klinikę tego samego dnia, a następnego mogą iść do pracy!

Przed zabiegiem należy skonsultować się z lekarzem w sprawie ewentualnych przeciwwskazań, które dotyczą wąskiej grupy pacjentów z poważnymi schorzeniami.

Cellulaze wykorzystuje technologię SideLight, opracowaną przez firmę Cynosure, która umożliwia dokładniejsze dotarcie do tkanki. Mechanizm Cellulaze opiera się na wiązce światła Nd:Yag o długości 1440 nm, która:

  • trafia w zbite grudki tłuszczu
  • laserowo przecina zwłókniałe przegrody
  • napina i uelastycznia tkankę.

Nie walcz z cellulitem, po prostu pozbądź się go w prosty sposób – co najmniej na rok. 🙂

bez cellulitu, Estederm, Cellulaze zabieg

Więcej na www.klinikaambroziak.pl