Strona główna PERFUMY DAMSKIE PERFUMY INTIMATELY YOURS BECKHAM NA 10. ROCZNICĘ!

INTIMATELY YOURS BECKHAM NA 10. ROCZNICĘ!

0

Beckham Intimately Yours

David i Victoria Beckham przedstawiają nowe perfumy – Intimately Yours. Jest to zapach stworzony na 10. rocznicę ich małżeństwa, związku dojrzewającego i rozwijającego się przez lata. Perfumy są podsumowaniem dekady, którą spędzili razem.

oprac. Kasia Kosieradzka

Perfumy oddają emocje wspólnych, bardzo prywatnych momentów ich życia, podczas których mogą być po prostu kobietą i mężczyzną, partnerami, kochankami, rodzicami, małżeństwem.

Intimately Yours dla niego

To elegancka, cytrusowa woń. Otwiera się świeżymi akordami mandarynki, cytryny oraz zielonymi liśćmi. Aromatyczne serce z szałwii, lawendy, bazylii jest bardzo energetyzujące. Kremowe akordy drzewa sandałowego, głęboki aromat trawy wetiwer oraz bób tonka tworzą ciekawe zakończenie.

„Poprzez duet zapachowy Intimately Yours chcieliśmy z Victorią stworzyć współczesne, harmonijne perfumy, które odzwierciedlają zarówno nasze odmienne charaktery, jak i nasze wspólne życie.”

David Beckham

 

Beckham Intimately Yours

męska woda toaletowa (115 zł/50 ml), damska woda toaletowa (130 zł/50 ml)

 

Intimately Yours dla niej

To kwiatowo-orientalna woń. Otwiera się akordami frezji i bergamotki. Nuty głowy przechodzą stopniowo w mocno kwiatowe serce pełne kwiatów pomarańczy i frangipani. Biała lilia dodaje żywiołowości. Baza to korzeń irysa, drzewa sandałowego i trawy wetiwer.

„Intimately Yours są zmysłowym celebrowaniem miłości i pożądania we współczesnym świecie. Zostały stworzone dla kobiet i mężczyzn, którzy żyją i kochają z pasją, spontanicznością oraz dla tych, którzy mają odwagę tworzyć swoje własne intymne chwile.”

Victoria Bckham

Flakony zapachów są ciężkie, szklane, ale dzięki temu proste i eleganckie. Połączenie grubego szkła i metalu dało nowoczesny efekt. Wersja męska posiada srebrną nakretkę i szarosrebrny kolor perfum, a flakon kobiecy zwieńczony jest złotą nakretką i wypełniony złotym płynem. Dodatkowo, każda nakrętka wykończona została logo DVB, a na opakowaniach widnieje nazwa zapachu w klasycznej czerni.

Zobacz reklamę perfum !