Strona główna O nas

O nas

Redakcja_iBeauty

iBeauty.pl powstało 7 lat temu. Piszemy o wszystkim, co związane z urodą i kosmetykami! Znajdziesz u nas codziennie aktualizowane informacje o nowych produktach, porady ekspertów, instrukcje krok po kroku, testy kosmetyków i atrakcyjne konkursy. Zapraszamy!

Nasz zespół tworzą:

Anna Kondratowicz – redaktor naczelna, o urodzie pisze od ponad 15 lat (m.in. jako zastępca redaktor naczelnej magazynu „Uroda”, w magazynie VIVA!, jako redaktor prowadząca wydań specjalnych „Party. Medycyna Estetyczna”). Uwielbia testować kosmetyki i bardzo docenia to, że w pracy może realizować swoje hobby:-) Jest też redaktor naczelną portalu o medycynie estetycznej WirtualnaKlinika.pl.

Wojtek Sobczyński – grafik, dyrektor artystyczny. W dużych agencjach reklamowych przepracował ponad 10 lat – dzięki temu doświadczeniu realizuje sprawnie i pięknie kampanie dla naszych Klientów:-) Fan wszystkiego, co ma silnik, szczególnie motorów.

Iwona Czapran – szefowa reklamy i marketingu. Sprzedażą mediów zajmuje się od lat, dzięki czemu żaden Klient się jej nie oprze:-) Współwłaścicielka portalu WirtualnaKlinika.pl.

Zofia Sobczyńska – ilustrator, designer i grafik. To jej iBeauty.pl zawdzięcza charakterystyczne grafiki i tła. Pracuje dla nas zdalnie z Madrytu – utwierdzając przystojnych Hiszpanów w przekonaniu, że Polki to najpiękniejsze kobiety na świecie!

Magda Muczke – nasza specjalistka od social mediów, marketingu i sprzedaży. Porzuciła deszczowy Londyn dla słonecznej atmosfery w naszej redakcji 🙂