Strona główna DZIEJE SIĘ POKOCHAJ SWOJE CIAŁO

POKOCHAJ SWOJE CIAŁO

0
Pokochaj swoje ciało Talia Fuhrman

Polecamy ciekawą pozycję Wydawnictwa Kobiecego – “Pokochaj swoje ciało” Talii Fuhrman. Zainspiruj się i powitaj wiosnę pełna energii, radości, zdrowsza i szczuplejsza.

W książce Pokochaj swoje ciało Talia Fuhrman – najstarsza córka autora bestsellerowej książki o znamiennym tytule “Jeść by żyć” – odsłania przed czytelniczkami tajemnice kobiecego piękna. Szczegółowo opisuje także wpływ niezwykle dobroczynnej diety roślinnej na wygląd i samopoczucie każdej kobiety.

Autorka w przystępny sposób udziela praktycznych porad między innymi o tym:
• Jak prowadzić zdrowy tryb życia,
• Jak wydobyć z siebie piękno, które tkwi w każdej z nas,
• Jak się odżywiać, by być zawsze piękną i młodą,
• Jak pielęgnować skórę, włosy i paznokcie bez stosowania komercyjnych kosmetyków,
• Jak zadbać o relacje z bliskimi,
• Jak żyć, by zawsze odczuwać spełnienie i satysfakcję, nawet w obliczu problemów.

W tym wyjątkowym przewodniku napisanym z myślą o wszystkich młodych kobietach znajdziemy mnóstwo inspirujących wskazówek dotyczących nie tylko tego, jak dbać o zdrowie, by zachować piękne ciało na wiele lat, ale także jak rozwinąć pewność siebie i pozytywne nastawienie do otaczającego nas świata.

Ta książka to Twój przewodnik, dzięki któremu uzdrowisz swoje wnętrze i zajaśniejesz nieopisanym pięknem. Nadszedł czas na wyjątkową podróż życia… podróż, dzięki której zmienisz swoje podejście zarówno do siebie i swojego ciała, jak i do życia oraz otaczającego Cię świata.

[buybox-widget category=”book” name=”Pokochaj swoje ciało” info=”Talii Fuhrman”]