Strona główna DZIEJE SIĘ KSIĄŻKI O URODZIE KOCHAJ SIEBIE!

KOCHAJ SIEBIE!

0
kochaj siebie

Świat jest pełen inspirujących, silnych kobiet, które nie zawsze wyróżniają się klasyczną urodą. Są piękne, ale przede wszystkim dzięki temu jak kierują swoim życiem. Takie właśnie są bohaterki książki „Kochaj siebie” – Anna Dereszowska, ambasadorka kategorii Pielęgnacji Kobiecej w Philips i siedem niezwykłych kobiet wybranych na podstawie listów i spotkań. Premiera tej pozycji miała miejsce dosłownie chwilę temu, bo 23 listopada.

dereszowskaKreowany obecnie kanon współczesnego piękna sprawia, że wiele kobiet ma kompleksy i nie czuje się pewnie ze swoim pięknem. Dlatego Philips jako ekspert w dziedzinie kobiecej pielęgnacji poprzez projekt Kochaj siebie chce je zainspirować, pokazując, że bez względu na promowane kanony urody jest wiele inspirujących kobiet, które czują się spełnione, znają swoje zalety i pielęgnują swoją kobiecość – są piękne dzięki temu, jak kierują swoim życiem. Niezależnie od obranej ścieżki prywatnej i zawodowej kobiety te pełne są pasji, radości i spełnienia, a w tym wszystkim znajdują czas by, dbać o siebie. Każdy z nas zna takie kobiety! Ideal-nie-doskonałe, piękne z wyboru na zewnątrz i w środku, pełne pozytywnej energii i inspirujące do zmian. Takie są też zaproszone do projektu Philips bohaterki niezwykłej książki „Kochaj siebie! Ideal-nie-doskonałe”.

W projekcie oprócz Anny Dereszowskiej, ambasadorki kategorii Pielęgnacji Kobiecej w Philips wzięło udział siedem niezwykłych kobiet wybranych na podstawie listów i spotkań. Razem to osiem zupełnie różnych osobowości i typów urody, ale łączy je wspólny mianownik – niezależnie od tego, czy postawiły na karierę, życie rodzinne, czy cokolwiek innego – czują się spełnione i dbają o siebie. Anna Dereszowska, która łączy w życiu wiele ról: aktorki, piosenkarki, osoby udzielającej się społecznie, ale przede wszystkim mamy i partnerki, podobnie jak każda z bohaterek książki i każda z nas, od czasu do czasu musi zmagać się z różnymi słabościami swojej kobiecej natury. Dlatego bohaterki tej książki to kobiety ideal-nie-doskonałe. Chcą zainspirować inne, aby nie bały się życia i czerpały z niego to, co najlepsze oraz pokazać, że wszystkie kobiety mogą być spełnione, szczęśliwe i kochać siebie!

kochaj-siebie1W książce oprócz przedstawienia sylwetek bohaterek znalazły się porady ekspertów: lekarza kosmetologa dr Moniki Bujanowskiej, która opowiada szczegółowo o najczęstszych wyzwaniach związanych z pielęgnacją skóry, uznanej stylistki fryzur Jagi Hupało, która jak nikt zna tajniki pięknych, zdrowych włosów oraz psychologa dr Violetty Nowackiej, która podpowiada, jak krok po kroku budować własne, silne „ja”.

Książka do nabycia w sieci sklepów Empik oraz na stronie internetowej www.empik.com. Cena: 39,90 zł.