Strona główna MAKIJAŻ KOLEKCJA PUPA MATERIAL LUXURY

KOLEKCJA PUPA MATERIAL LUXURY

0

Współczesne wzornictwo, czyste, minimalistyczne formy i delikatna kolorystyka – stały się esencją kolekcji makijażu Pupa Material Luxury. Projektanci kolekcji zainspirowali się chłodnymi odcieniami marmuru, które przewrotnie zestawili z ciepłą, metaliczną miedzią i intensywną fuksją.

metaliczny makijażW kolekcji znajdziesz:

Metaliczne cienie do powiek
3D Metal Eyeshadow (71 zł)

Pudrowy cień, który na powiece wygląda jak kremowy. Formuła szybko zastyga i utrwala się na powiece. Wyjątkowo łatwy w aplikacji.
Efekt makijażu: Spektakularny, metaliczny efekt, pięknie rozświetlona powieka, głęboki i jednolity kolor.
Odcienie: 3 limitowane, metaliczne odcienie srebra, miedzianego różu i intensywnego fioletu (001 Rosy Silver, 002 Vibrant Violet, 003 Pink Coppery).

cienie PupaPomadka & konturówka do ust
Duo Lips Twist (74 zł)

Miękka, delikatna i niewyczuwalna na ustach pomadka oraz matowa, stapiająca się z ustami konturówka, która zapewnia ekstremalną trwałość bez rozmazywania.
Efekt makijażu: Perfekcyjnie zaznaczony kontur oraz połyskujące usta w intensywnym kolorze.
Odcienie: 2 warianty kolorystyczne – łososiowy róż i intensywna fuksja. Odcienie pomadki i konturówki są idealnie do siebie dopasowane (001 Eccentric Magenta, 002 Pink Flamingo).

Pupa pomadka z konturówkąBłyszczyk do ust – efekt metalu
Metal Lip Fluid (73 zł)

Kremowa, a przy tym niezwykle lekka konsystencja. Pokrywa usta nieklejącym filmem, który zapewnia piękny kolor i długotrwałe uczucie komfortu. Wygładza i nawilża usta. Efekt makijażu: Ekstremalnie połyskujący, metaliczny efekt.
Odcień: Delikatny odcień różu 001 Ethereal Rose, który może być nakładany na usta samodzielnie lub jako „top coat”, aby nadać klasycznej pomadce metaliczny blask.

błyszczyk PupaRóż rozświetlający
Marbled Blush (105 zł)

Dzięki technologii wypiekania róż jest niezwykle jedwabisty i niemal niewyczuwalny na twarzy. Idealnie stapia się ze skórą nie pozostawiając smug.
Efekt makijażu: Połączenie trzech świetlistych odcieni naturalnie podkreśla kości policzkowe i nadaje skórze zdrowy, promienny wygląd.
Odcień: Miks 3 odcieni różu, które przypominają strukturę marmuru 001 Marbleized Pink.

Pupa różLakier do paznokci – efekt płynnego metalu
Liquid Metal (30 zł)

Formuła wzbogacona o metaliczne mikroperełki zapewnia długotrwały efekt.
Efekt makijażu: Paznokcie lśnią metalicznym blaskiem. Odcienie: Nowoczesne odcienie srebra i różu (001 Rosy Silver, 002 Vibrant Violet).

lakiery Pupa