Strona główna DIETA I ZDROWIE ZSOKOWANI

ZSOKOWANI

0

Zsokowani

Polecamy apetyczną książkę z przepisami na świeże soki z owoców i warzyw – polecane przez Salmę Hayek! To prawdziwe bomby antyoksydacyjne i witaminowe. Zainspiruj się!

Dlaczego warto pić soki?

  • Stanowią bogactwo antyoksydantów, fitoskładników, elektrolitów, mikroelementów, błonnika oraz kwasów omega-3.
  • Są nieocenionym lekarstwem na wszelkie bóle, alergie, problemy z jelitami, choroby skórne, wahania nastroju, problemy ze snem i wiele innych.
  • Detoksykują organizm, usprawniając pracę każdego układu fizjologicznego.
  • Poprawiają wygląd i odmładzają ciało.
  • Pomagają w walce ze stresem i wszędobylskimi toksynami.
  • Wpływają na szybszą utratę zbędnej tkanki tłuszczowej w organizmie.
  • Zapewniają długowieczność.
  • Dostarczają potężnej dawki energii.
  • Uniezależniają od cukru.
  • Wprowadzają do życia harmonię i równowagę.

Książka Erica Helmsa,
 wydana nakładem
 nowego wydawnictwa 
Vivante –
 publikującego książki
 o szeroko pojętym
 zdrowiu – wpisuje się 
doskonale w 
najnowszy trend
 wyciskania soków
 warzywno-
owocowych.

Książkę tworzy sześć rozdziałów poprzedzonych słowem wstępnym autorstwa Salmy Hayek.

sok

Salma Hayek o sokach

„Soki od samego początku były dla mnie narzędziem pozwalającym zachować równowagę. Regularne picie soków z warzyw i owoców lub zielonych smoothies nie wynika z ubóstwa czy chęci zrzucenia niepotrzebnych kilogramów. Nawyk ten wpływa bardzo korzystnie na nasze życie: pozwala szybko i często spożywać więcej wysokogatunkowego, bogatego w składniki odżywcze jedzenia; zwiększa naszą świadomość tego, co jest potrzebne naszemu organizmowi, aby zachował zdrowie i nie zachorował; a także (co jest być może najważniejsze) dostarcza nam zmysłowej rozkoszy płynącej z przyjmowania pysznych produktów, po które w innej sytuacji moglibyśmy w ogóle nie sięgnąć”.

Zawartość

cytryna

Większość rozdziałów została skomponowana wokół autorskiego 3-fazowego programu rewitalizującego. Faza pierwsza polega na piciu 2-3 soków lub smoothies tygodniowo, faza druga – 5 takich napojów, również tygodniowo, trzecia zaś – co najmniej jednego raz dziennie. Co istotne, zawartość procentowa zielonych warzyw liściastych powinna wynieść w poszczególnych fazach odpowiednio 30%, 50% i na końcu 90%.

Książka obfituje w przepisy na regenerujące i uzdrawiające napoje owocowo-warzywne. Dzięki nim każdy może się zanurzyć w symfonii nieopisanie bajecznych smaków, odżywić ciało i dostarczyć sobie energii na cały dzień. Jak można wyczytać, soki nie tylko podnoszą poziom energii, poprawiają wygląd cery, odmładzają, rozjaśniają umysł, ale także usprawniają pracę wszystkich układów w organizmie, stanowiąc niesamowicie skuteczne lekarstwo na wiele męczących dolegliwości oraz efektywne remedium na trwałą utratę zbędnej wagi. Pomagają zrewitalizować i zregenerować ciało i umysł, oczyszczają organizm, zapewniają dobre samopoczucie fizyczne i psychiczne, zapobiegają przedwczesnemu starzeniu się i sprawdzają się jako świetne antidotum na szybkie tempo współczesnego życia, wspomagając procesy detoksykacyjne.

Poza Salmą Hayek picie soków poleca wiele gwiazd i celebrytów, np. Martha Steward i makijażystka Pat McGrath.

 

Poprzedni artykułRAJSTOPY SHOLL LIGHT LEGS
Następny artykułSZWAJCARSKIE PASTY SWISSDENT
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.