Strona główna MODA MODA PRAKTYCZNIE JOWISSA – CZAS PIĘKNA

JOWISSA – CZAS PIĘKNA

0
zegarek jowissa

W maju ubiegłego roku pisałyśmy, że szwajcarska marka Jowissa jest już dostępna w Polsce. Od tego czasu śledzimy jej nowe kolekcje i chcemy Wam pokazać zegarek, który skradł nasze serca – klasyczny, elegancki a zarazem z charakterem. I bling bling 😉

Marka Jowissa powstała z inicjatywy zegarmistrza, Josefa Wyssa w 1951 roku, a jej nazwa pochodzi od imienia i nazwiska założyciela. A jakie są zegarki Jowissa? Mówiąc najkrócej – niepowtarzalne, eleganckie i oryginalne. Niektóre modele niecodzienny wygląd zawdzięczają szkiełkom szlifowanym fasetowo, co nadaje im efekt szlifu diamentowego, a za szkiełkiem szafirowym lub mineralnym kryje się całe bogactwo barw. To jedna z najbardziej kolorowych marek zegarkowych na rynku! Szwajcarska precyzja, doskonałość wykonania, elegancja, wysoka jakość odrobina szaleństwa w designie i kolorach. Taka jest Jowissa!

jowissa2W kolorze złota i purpury

Model, który Wam dziś prezentujemy to odważne połączenie koloru złotego i szlachetnej purpury – zestawienie dla odważnych i pewnych siebie kobiet, pasujące do minimalistycznych stylizacji i do granatowego mundurka 😉 Niezwykłości zegarkowi dodaje utwardzane, mineralne, fasetowane szkiełko szlifowane diamentem. Zegarek ma stalową kopertę i bransoletę. Tarczę ozdabiają cyrkonie. Mechanizm kwarcowy, wodoszczelność 5ATM.

 Cena: 1410 zł, www.jowissa.pl.