Strona główna MODA KOLOROWY KAZAR

KOLOROWY KAZAR

0
Kazar Kolekcja wiosna lato 2016

Ta wiosna i lato będą niezwykle kolorowe. A to dzięki kolekcji marki Kazar.

Biel, złoto, soczysta fuksja, pomarańcza, motywy azteckie, kolor nieba, jeans, czy afrykańska egzotyka, to trendy dominujące w damskiej kolekcji Kazar. W ramach każdego trendu marka oferuje eleganckie szpilki, baleriny, sandały, klapki oraz wygodne półbuty w sportowym stylu. Klientki mają także do dyspozycji perfekcyjnie dobrane dodatki, takie jak paski i torebki, nawiązujące do wzoru, materiału i kolorystyki butów. Nie zabrakło najmodniejszych w tym sezonie małych torebek, tzw. „mini bags”, dedykowanych modnym kobietom, podążających za najnowszymi światowymi trendami. Dzięki dopracowanym do perfekcji detalom, każda stylizacja z butami i dodatkami Kazar będzie po prostu doskonała.

Marka zadbała także o wygodę i wygląd panów. Męska kolekcja Kazar wiosna-lato 2016 prezentuje trendy w ramach linii: Classy, Everyday style, Slip-ons, Sport inspired, Sneakers. Wśród modeli dominują bardzo modne sneakersy i runnersy dedykowane aktywnym oraz wsuwane i sznurowane półbuty, dla tych którzy lubią być trendy na co dzień. Wyjątkowe okazje i biznesowy dress code warto uzupełnić eleganckimi skórzanymi półbutami inspirowanymi angielską klasyką. Dzięki szerokiej gamie dodatków, pasków i portfeli, panowie z łatwością perfekcyjnie dopasują je do swojego stylu. Akcenty metalizowanych i wytłaczanych skór z egzotycznymi motywami pozwolą panom na skomponowanie intrygujących, modnych stylizacji.

Damska i męska kolekcja wiosna-lato 2016 marki Kazar emanuje pozytywną energią i świeżym spojrzeniem na modę. Elegancja, szyk i jednocześnie niezwykła wygoda, to tylko niektóre z cech charakterystycznych dla kolekcji tej marki. Zarówno panie, jak
i panowie, sięgający po nowe wiosenne i letnie modele Kazar, będą się wyróżniać najnowszymi trendami, stylem i klasą.