Strona główna FRYZURY KOLORYZACJA Z SYOSS

KOLORYZACJA Z SYOSS

0

Przedstawiamy wam dwie kolekcje kremów koloryzujących Syoss! Pierwsza z nich, Syoss Color, została wzbogacona o formułę Pro-Cellium Keratin, natomiast druga, Syoss Glam Metalic, to zupełna nowość!

 

 Syoss Color 

 

Syoss

Specjaliści marki zadbali o to, aby włosy po koloryzacji lśniły intensywnym i olśniewającym kolorem, jak również promieniowały zdrowiem. Syoss Color wzbogacono o formułę Pro-Cellium Keratin, łącząc w ten sposób koloryzację i pielęgnację, ponownie czerpiąc inspirację z codziennej praktyki w salonach fryzjerskich.

To kompleksowe działanie krem koloryzujący Syoss Color zawdzięcza skutecznej formule intensywnych pigmentów, które wnikają głęboko w strukturę włosa. Dzięki temu pokrywają one każdy włos intensywnym kolorem – na długo!

Nowością jest również odżywka, która oprócz formuły Pro-Cellium Keratin zawiera również prowitaminę B5, które odbudowują włosy od wewnątrz, jednocześnie wygładzając jego powierzchnię. Farba jest dostępna aż w 20 kolorach!

 

 Syoss Mixing Colors Glam Metallic 

 

Syoss

Tej jesieni i zimy nie tylko sukienki, spodnie, spódnice i bluzki będą błyszczeć. Mienić powinno się wszystko! Podążając za tym trendem, styliści i fryzjerzy stworzyli wyjątkową, kolekcję kremów koloryzujących do włosów o metalicznych refleksach.

Syoss Glam Metalic to połączenie głębokiego odcienia bazowego i modnego metalicznego tonu. Po ich zmieszaniu powstaje olśniewający kolor, o niezwykłym, metalicznym połysku, który skutecznie pokryje nawet siwe włosy.

Jak to działa?

Aby osiągnąć niepowtarzalny kolor o metalicznym połysku należy połączyć Głęboki Odcień Bazowy i bogaty w pigmenty Metaliczny Modny Ton. Tak przygotowana unikalna mieszanka barwników sprawia, że włosy zaczynają wibrować urzekającym, świeżym i lśniącym kolorem. Profesjonalny efekt osiągniesz bez spędzenia wielu godzin w salonie.

Fashionistki mogą wybierać spośród trzech opalizujących odcieni Syoss Mixing Colors Glam Metallics: Metalicznego Chłodnego Blondu, Metalicznego Złotego Brązu oraz Metalicznej Miedzianej Czerwieni. Bez względu na to, jaki kolor wybiorą, będzie on idealnym dopełnieniem modnej stylizacji. Dzięki nowym farbom uzyskanie metalicznego połysku na włosach jest możliwe bez wychodzenia z domu!