Strona główna DZIEJE SIĘ Konferencja Avene Cleanace Expert

Konferencja Avene Cleanace Expert

0

Thierry Chenain, Paulina Krupińska, Sylwia Rosik, Magdalena Grabska, Avene Cleanance Expert

W spotkaniu wzięli udział: Thierry Chenain (Pierre Fabre General Manager), Paulina Krupińska, Sylwia Rosik (Avène) i Magdalena Grabska (Avène).

Marka Avène zaprezentowała wyjątkową nowość – emulsję „z wysokim IQ”, która rozwiązuje problemy skóry tłustej w każdym stadium trądziku.

Cleanance Expert, emulsja na trądzik AveneNowa emulsja Cleanance Expert, prezentowana na konferencji, która odbyła się 12 czerwca 2014 r. w Zamku Ujazdowskim w Warszawie, to koń trojański marki! Preparat, który uzupełni gamę Cleanance i w sprzedaży będzie od września (wtedy też zmienią się opakowania i nazwy pozostałych dermokosmetyków Avène), stanowi rozwiązanie dla skóry tłustej i trądzikowej – w każdym stadium problemu. 

Magdalena Postaleniec (Product Manager Avène) zaprezentowała dziennikarzom innowacyjność formuły i mechanizmy działania składników aktywnych nowego dermokosmetyku. Poza Monolaurynianem, który skutecznie rozwiązuje problem nadmiernego wydzielania sebum i X-pressinem™, niezwykle skuteczną i wysoce tolerowaną substancja złuszczającą nowej generacji, szczególną uwagę zwróciła na Diolényl®. Ta opatentowana substancja aktywna o udowodnionym działaniu antybakteryjnym i przeciwzapalnym to swego rodzaju koń trojański na bakterie P. acnes. Diolényl®  działa inteligentnie – skupia aktywność na strefach dotkniętych zmianami i nie zakłóca równowagi zdrowych partii skóry.

Magdalena Postaleniec podkreślała także wyjątkowe właściwości kosmetyczne Cleanance Expert. Arsenał innowacyjnych składników aktywnych, zamknięty został w nowatorskim galenowym etui – mówiła – dzięki temu emulsja jest niezwykle przyjemna i komfortowa w stosowaniu, zapewnia optymalne nawilżenie i doskonale matuje skórę. 
 

Magdalena Postalaniec, Avene

Magdalena Postalaniec (Avène) w trakcie prezentacji nowego produktu. 

Gościem specjalnym konferencji był doktor Łukasz Matusiak, specjalista dermatolog, który odniósł się do patofizjologii trądziku pospolitego. W przystępny sposób wyjaśnił główne przyczyny i objawy choroby. Nie zabrakło też gwiazd!

Niecierpliwie czekamy na wrzesień, gdy produkt wejdzie do sklepu – zwłaszcza że wtedy właśnie, po lecie, wiele osób odczuwa nasilenie problemu. 

Thierry Chenain, Kamila Szczawińska, Sabrina Pilewicz, Sylwia Rosik

Thierry Chenain z Kamilą Szczawińską, Sabriną Pilewicz (znaną projektantną torebek) oraz Sylwią Rosik (Avène). 

 

Poprzedni artykułRÓŻOWA WARSZAWA RUSZYŁA Z POMOCĄ
Następny artykułHITY NA SŁOŃCE!
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.