Strona główna MAKIJAŻ KOSMETYKI I AKCESORIA DO MAKIJAŻU Kosmetyki mineralne Youngblood

Kosmetyki mineralne Youngblood

0

Youngblood

Produkty do makijażu Youngblood zawierają starannie mielone minerały, są łagodne dla skóry, mogą być stosowane np. zaraz po zabiegach medycyny estetycznej. Kosmetyki nie podrażniają skóry, nie zatykają porów, dają naturalne wykończenie. Są lekkie i świeże. Podobają się nam też proste, ekskluzywne opakowania.

oprac. Kasia Kosieradzka

Youngblood

Miałam okazję stosować sypki puder Youngblood (149 zł) – jest naprawdę świetny! Makijaż trzyma się na skórze cały dzień, skóra nie jest wysuszona i wygląda zdrowo.

Pauline Youngblood Soli, założycielka marki Youngblood Mineral Cosmetics, opracowywała swoje pierwsze produkty w warunkach medycznych. Przeznaczone były pierwotnie dla pacjentów po inwazyjnych zabiegach medycznych i estetycznych, takich jak peelingi chemiczne, zabiegi chirurgiczne i laserowe, a nawet pacjentów z nowotworami. Zadowolenie pierwszych klientów było tak duże, iż pojawił się pomysł stworzenia całej linii mineralnych produktów do makijażu.

Youngblood

Youngblood można kupić na stronie www.pell.pl – to sklep z niszowymi kosmetykami

Dzięki zachowaniu wysokich standardów produkt Youngblood stosowane są w ekskluzywnych klinikach  kosmetycznych oraz medycznych SPA na całym świecie.

 

Poprzedni artykułZABIEGI MARKI KLAPP COSMETICS
Następny artykułSYLWESTER W SPA!