Strona główna MODA KOLAŻE I STYLIZACJE MEL NA WIOSNĘ I LATO

MEL NA WIOSNĘ I LATO

0

Zobacz nową kolekcję butów Mel. My już jesteśmy w niej zakochane!

fot. ceny butów Mel: od 100 zł do 300 zł

W tym sezonie Mel stawia na wyluzowany klimat i przekonuje, że powinniśmy czerpać pełnymi garściami z każdej minuty naszego życia. Lato to czas relaxu, radości i zabawy. Mówi się, że życie jest krótkie, to co dopiero powiemy o wakacjach?! 😉 Każdy element kolekcji na lato 2014 został bardzo precyzyjnie przemyślany, aby dobrze oddał wakacyjny nastrój. Mel zainspirowało się wszystkim, co kojarzy się z urlopowym okresem oraz aktualnymi najgorętszymi trendami na wiosenno-letni sezon.

Klasyczne wzory Mel każdego sezonu zmieniają swój wizerunek. Tym razem motywem przewodnim kolekcji jest styl marynarski. Kwieciste printy i detale w kształcie serduszek nadają kolekcji romantycznego charakteru. Tym, co najbardziej wyróżnia buty Mel jest ich przepyszny malinowy zapach, który w nowej kolekcji na lato 2014 jest jeszcze intensywniejszy!

Poprzedni artykułFLOWER POWER
Następny artykułMŁODE DŁONIE
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.