Strona główna PIELĘGNACJA PAT & RUB W RETRO DAY SPA

PAT & RUB W RETRO DAY SPA

0

Kosmetyki Pat & Rub Kinga Rusin
Pat & Rub ma swoją linię kosmetyków przeznaczonych do profesjonalnych zabiegów w gabinetach

Nietypowy salon spa w stylu retro i cudownie pachnące, naturalne kosmetyki Kingi Rusin – to świetne połączenie. Polecamy!

Rerto Day Spa Warszawa

Miejsce

Retro Day Spa mieści się w centrum Warszawy, w starej kamienicy przy Al. Ujazdowskich 18/11 (www.retrodayspa.pl). Ma bardzo oryginalny wystrój – w zasadzie wygląda jak… przedwojenne mieszkanie ze stylowymi meblami, efektownymi kryształowymi żyrandolami, starymi obrazami. Są tu trzy pokoje zabiegowe (czekoladowy, śmietankowy i oliwkowy), w trakcie zabiegu dodatkowo przestrzeń jest zasłaniana kotarami, tak że czujesz się bardzo intymnie. Salon polecamy szczególnie na romantyczne wieczory przy świecach we dwoje, można też się wybrać na babskie spotkanie z koleżankami (np. zorganizować tutaj wieczorek panieński). Klimat – uroczy i niezobowiązujący.

Rerto Day Spa WarszawaRerto Day Spa Warszawa

Rerto Day Spa Warszawa

Zabiegi

Salon pracuje m.in. na kosmetykach Pat & Rub (www.patandrub.pl) – marce wprowadzonej przez Kingę Rusin, wykorzystującej naturalne składniki roślinne (wiele produktów opartych jest na certyfikowanych składnikach ekologicznych). Do wyboru zabiegi na twarz i ciało, wykonywane częściowo na specjalnie do tego przygotowanych preparatach, np. koktajlach algowych. Masaże wykonuje się natomiast na relaksująco pachnących naturalnych olejach – naszymi faworytami są olej o zapachu trawy cytrynowej i kokos oraz żurawinowy. Podobają się nam też masaże – prawdziwą płynną czekoladą lub antycellulitowy miodem;-). W salonie znajdziesz również zabiegi dla kobiet w ciąży oraz zabiegi spa na dłonie i stopy.

Pat & Rub Kinga Rusin

1. Maski algowe
2 Krem do twarzy z kwasami Omega 3-6-9

Kosmetyki Pat & Rub Kinga Rusin

3. Kardamonowy peeling do ciała
4. Olej do masażu ciała