Strona główna PIELĘGNACJA KOSMETYKI I AKCESORIA DO PIELĘGNACJI Perfecta Biolaser

Perfecta Biolaser

0

Poznaj nowe kosmetyki marki inspirowane odmładzającym zabiegiem z użyciem lasera frakcyjnego.

Formuła preparatów została stworzona tak, aby kosmetyki uzupełniały i wzmacniały nawzajem swoje działanie redukujące zmarszczki. Najlepsze efekty uzyskuje się przy równoczesnym stosowaniu kremu-lasera na dzień oraz serum do nocnej dermabrazji skóry. Te dwa preparaty, zapewniające kompletną kurację, zamknięte są w jednym opakowaniu i tworzą dobowy program przeciwzmarszczkowy, złożony z dwóch etapów:

 • etap 1. – nocny – to dermabrazja zmarszczek od zewnątrz, czyli delikatna eksfoliacja polegająca na ścieraniu martwych komórek naskórka i spłycaniu zmarszczek
   
 • etap 2. – dzienny – to wypełnianie zmarszczek od środka, czyli wypychanie ich od wewnątrz poprzez odbudowę rusztowania kolagenowego w skórze.

Perfecta Biolaser

Program odmładzania został dopasowany do potrzeb wieku.

Kosmetyki dla kobiet w wieku 30-50 lat

zawierają Matrixin, fragmentowany kwas hialuronowy, matrycę polisacharydową 3D, Exfolinum i stabilną witaminę C, zaś działanie

preparatów dla kobiet w wieku 50-70 lat

jest silniejsze dzięki molekułom retinolu i wzmocnieniu stymulowania genów do odbudowy skóry. Oprócz dopasowania do wieku, odmładzające duety stworzono w wersji lekkiej, szybko wchłaniającej się, przeznaczonej dla cery normalnej, mieszanej lub tłustej oraz w wersji bogatej, poprawiającej komfort cery suchej lub normalnej.

 

W skład serii Perfecta BioLaser wchodzą:

 • Odmładzający program dobowy 30-50 lat, lekka formuła (26 ZŁ,30 ml + 30 ml)
   
 • Odmładzający program dobowy 30-50 lat, bogata formuła (26 ZŁ,30 ml + 30 ml)
   
 • Odmładzający program dobowy 50-70 lat, lekka formuła (28 ZŁ,30 ml + 30 ml)
   
 • Odmładzający program dobowy 50-70 lat, bogata formuła (28 ZŁ,30 ml + 30 ml).
Poprzedni artykułKosmetyki AA do cery dojrzałej
Następny artykułKATE UPTON DLA BOBBI BROWN
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.