Strona główna MAKIJAŻ PERŁOWE CIENIE W KREMIE SHISEIDO

PERŁOWE CIENIE W KREMIE SHISEIDO

0

Fanki kremowych cieni Shiseido pokochają ich wydanie z opalizującym połyskiem – dowód na to, że perłowy makijaż oczu może być nowoczesny, supertrwały, łatwy w aplikacji i oporny na ścieranie. Polecamy! (AK)

Jeśli kremowe cienie kojarzą ci się ze smugami i nierównomiernym rozłożeniem koloru – masz szansę przekonać się, że nowoczesne formuły przeczą temu w 100 procentach! Shimmering Cream Eye Color (ok. 112 zł) nie wałkują się, nie grudkują, nie tworzą smug. Łatwo nałożysz je za pomocą palca lub aplikatora (gąbki albo pędzelka) – wtedy możesz uzyskać bardziej graficzny i precyzyjny makijaż. Można stopniować też ich nasycenie – albo nakładając je cienką, dobrze roztartą „mgiełką”, albo dokładając kolejne warstwy, aż do mocno kryjącego wykończenia (kolor zawsze jest równomierny i idealnie przylega do skóry). Nie trzeba znać żadnych specjalnych technik makijażu, aby łatwo się nimi posługiwać (mnie makijaż nimi zajmuje jakieś… 30 sekund, zabieram te cienie zawsze na wyjazdy;-).

Dick Page, ShiseidoCienie te mają perłowe, połyskujące wykończenie, które utrzymuje się na powiekach przez wiele godzin. Co fajne, zawsze zachowują swój oryginalny kolor (taki, jaki widzisz w słoiczku), nawet gdy nałożysz je na zmęczone powieki. Mają też właściwości nawilżające. Są odporne na pot, sebum i wodę (w swojej formule zawierają bazę Smooth Fit).

Dostępne są w 12 odcieniach: od mroźnej bieli po kawiorową czerń. Naszymi hitami są: fiolet (inspirowany purpurą zachodzącego słońca – widoczny w makijażu modelki, wykonanym przez sławnego makijażystę, pracującego dla Shiseido – Dicka Page’a), zieleń w kolorze świeżego mchu oraz dżinsowy granat.

Shimmering Cream Eye Color Shiseido

Shimmering Cream Eye Color (Shiseido, 112 zł)

Inspiracjami dla odcieni były m.in. barwy magnolii, łąki, kawioru, mchu, skóry, patyny…

Shimmering Cream Eye Color Shiseido