Strona główna FRYZURY Pielęgnacja włosów blond z Sunshine Blonde

Pielęgnacja włosów blond z Sunshine Blonde

0
Creightons Blonde

Szampon i odżywka Sunshine Blonde brytyjskiej marki Creightons, dedykowane są blondynkom – tym naturalnym i farbowanym. Teraz jasne włosy mogą być zdrowe i pełne blasku.

Jasne włosy są na ogół bardzo delikatne, matowe i podatne na uszkodzenia. Przestrzeganie kilku podstawowychasad w pielęgnacji pozwoli zachować ich zdrowy i piękny wygląd. Przede wszystkim należy pamiętać o wyborze właściwego szamponu i odżywki, unikaniu nadmiernej stylizacji czy rozsądnym korzystaniu z zabiegu, jakim jest rozjaśnianie włosów.

Odpowiedni dobór produktów pielęgnacyjnych to połowa sukcesu. Blond jest kolorem wymagającym, dlatego należy sięgać po produkty najwyższej jakości. Linia Sunshine Blonde brytyjskiej marki Creightons została stworzona dla kobiet, które chcą cieszyć się doskonałym odcieniem blond. Szampon i odżywka, dzięki zawartości prowitaminy B5 oraz witaminy E regenerują uszkodzenia oraz wzmacniają włosy. Przy regularnym stosowaniu widocznie poprawiają kondycję i podkreślają złociste refleksy, tzw. highlighty. Włosy stają się jedwabiście gładkie, miękkie i rozświetlone. Szampon i odżywka Sunshine Blonde sprawdzą się zarówno w przypadku włosów naturalnych jak i farbowanych. Wydobywają pełną gamę odcieni blondu, a u farbowanych blondynek podtrzymują i uwydatniają kolor.

Oprócz wyboru odpowiednich produktów do pielęgnacji blondynki powinny pamiętać o unikaniu nadmiernej stylizacji włosów. Wysoka temperatura suszarki, prostownicy czy lokówki niszczy włosy, przypala ich końcówki, co sprawia, że stają się kruche i łamliwe. Podobnie dzieje się w przypadku zbyt częstego rozjaśniania, które ingeruje w strukturę włosów i pozbawia  naturalnego pigmentu. Zabieg rozjaśniania powinien być wykonywany w profesjonalnym salonie fryzjerskim. Próby samodzielnego przeprowadzenia go w domu mogą skończyć się nie tylko uzyskaniem nierównomiernego koloru, ale także zniszczeniem włosów. Najmniej inwazyjnym rozwiązaniem jest rozjaśnianie samego odrostu. Kobietom, które często stylizują włosy na gorąco lub poddają je zabiegowi rozjaśniania szampon i odżywka Sunshine Blonde pomogą w utrzymaniu ich w odpowiedniej kondycji.

Cena ok. 20 zł/ 250 ml – szampon i odżywka

Kosmetyki marki Creightons można kupić w drogeriach Hebe, a od sierpnia również
w wybranych drogeriach Rossmann. Szampon i odżywka z linii Sunshine Blond przeznaczone są do codziennego stosowania. Dla uzyskania optymalnego efektu powinno się stosować oba produkty.