Strona główna FRYZURY PIÓRKA WE WŁOSACH

PIÓRKA WE WŁOSACH

0

Świat opanował szał na FeatherLocks! Kolorowe piórka noszą we włosach gwiazdy, takie jak Selena Gomez czy Steven Tyler z Aerosmith! W moich także wyglądają świetnie! Wywiad z przedstawicielem firmy Featherlocks.

Tekst: Kasia Kosieradzka

Postanowiłam dowiedzieć się nieco więcej na temat samych piórek. Dlatego porozmawiałam z Piotrem Kołaczykiem, PR & Marketing Managerem FeatherLocks w Polsce, który nie tylko wie o nich wszystko, ale także umie je przyczepić!

Skąd pochodzą piórka FeatherLocks?

Piotr Kołaczyk: Moda na nie przyszła ze Stanów. Noszą je gwiazdy takie Steven Tyler czy Selena Gomez.

Czy piórka FeatherLocks są sztuczne, czy naturalne?

Piotr Kołaczyk: Piórka są naturalne. Ich jakość jest bardzo wysoka. Pochodzą od światowego lidera produkcji piór, Toma Whitinga, który prowadzi farmę Whiting Farms. Daje on gwarancję humanitarnego traktowania ptaków, od których pochodzą piórka.

Czy piórka można myć, prostować, suszyć?

Piotr Kołaczyk: Z racji tego, że piórka są naturalne, to po przyczepieniu mamy możliwość, aby je kręcić, prostować, myć, stylizować i nic się z nimi nie dzieje.

A czy związane gumką nie zmienią trwale swojego kształtu?

Piotr Kołaczyk: Nie. Za to prezentują się naprawdę świetnie!

Jak są mocowane? Czy nie niszczy to naszych włosów?

Piotr Kołaczyk: Mocuje się je przy pomocy specjalnych mikroringów, wykorzystywanych również przy przedłużaniu włosów. Zaciśnięte wraz z pasmem włosów, piórka trzymają się nawet dwa miesiące! Mikroringi w swoim wnętrzu mają silikonową warstewkę, która chroni włosy przed zniszczeniem. Poza tym piórka są tak leciutkie, że nie obciążają włosów.

A co zrobić z piórkami po dwóch miesiącach?

Piotr Kołaczyk: FatherLocks nie są produktem jednorazowego użytku. Wiadomo, włosy rosną, więc w pewnym momencie mikroring może stać się widoczny. Wtedy po prostu zdejmujemy go i piórka przyczepiamy nowym mikroringiem wyżej. Z piórek możemy korzystać wielokrotnie.

Piórka wyglądają super na długich włosach? A co z krótkimi?

Piotr Kołaczyk: Posiadaczki krótkich włosów, także mogą je nosić. Piórka dostępne są w różnych długościach. Jeśli ktoś chciałby przyciąć swoje piórka, to lepiej przyciąć je od góry, w miejscu mocowania z mikroringiem, by nie straciły na dole zaostrzonego kształtu.

Jak koloryzowane są piórka?

Piotr Kołaczyk: Do tego celu wykorzystuje się naturalne barwniki, ale bardzo trwałe. Piórka nie zmieniają swojego koloru podczas mycia. Są cały czas takie same.

Dziękuję za rozmowę.

A jaka jest moja ocena FeatherLocks?

Założenie piórek trwa kilka minut, jest bezbolesne. Są tak leciutkie, że w ogóle ich nie czuję. Mogę je myć, suszyć, stylizować czy związywać gumką i cały czas wyglądają tak samo. Nie zmieniły koloru nawet po aplikacji maski koloryzującej! Muszę uważać jedynie przy czesaniu, by nie szarpnąć koralikiem — wtedy boli. Doszłam już do wprawy i czesanie nie stanowi problemu. Piórka są delikatne, wszystkim się podobają i myślę, że długo się z nimi nie rozstanę. Co więcej, planuję doczepienie jeszcze kilku.

W ofercie FeatherLocks znajdziesz dwa rodzaje produktów:

  • Originals – cieniutkie, wielokolorowe piórka do przyczepiania specjalnym mikroringiem (przyczepienie jednego piórka kosztuje 20 zł, a przeczepienie 5 zł);
  • Style – to piórka na wygodnym klipsie, są nieco dłuższe, szersze i posiadają sztywniejszy rdzeń, możesz je stylizować, prostować, myć, kręcić (59 zł za sztukę).

Mam nadzieję, że FeatherLocks opanuje niedługo całą Polskę!

Polecamy!