Strona główna FRYZURY KOSMETYKI I AKCESORIA DO WŁOSÓW Schwarzkopf – nowości do koloryzacji i pielęgnacji oparte na technologii Plex

Schwarzkopf – nowości do koloryzacji i pielęgnacji oparte na technologii Plex

0
gliss kur fiber therapy

Technologia Plex to niewątpliwie jeden z najsilniejszych trendów w ostatnim czasie z zakresu koloryzacji i pielęgnacji włosów. I nic nie wskazuje na to, że szybko się z nią pożeganamy, ponieważ Plex skutecznie wzmacnia włosy naprawdę od wewnątrz. Jak to działa? Poznajcie przepis na piękne i mocne włosy – farbowane bez uszkodzeń dzięki Schwarzkopf Color Expert oraz długotrwale odbudowane dzięki Gliss Kur Fiber Therapy.

Produkty z wykorzystaniem technologii typu Plex były dotychczas dostępne jedynie w salonach fryzjerskich. W ciągu ostatnich lat stały się hitem w profesjonalnej pielęgnacji i koloryzacji. Gwiazdy pokroju Kim Kardashian, Gwyneth Paltrow i Jennifer Lopez zaufały technologii Plex. Miliony użytkowniczek zalewają Internet entuzjastycznymi opiniami. Oto dowód, że nowa technologia nie jest jedynie zmiennym trendem, ale rewolucją, która już podbija świat.

Styliści gwiazd i guru fryzjerstwa, którzy mieli okazję wypróbować pierwsze technologie typu Plex od razu przekonali się o ich zdumiewających efektach, tworząc nowy fryzjerski trend. Trudno w to uwierzyć, ale faktem jest, że zarówno fryzjerzy, jak i klienci zauważyli uderzającą różnicę w kondycji włosów zaledwie po kilku zabiegach. Teraz włosy są chronione już podczas farbowania, a regularne stosowanie produktów pielęgnacyjnych wspomaga długotrwałą odbudowę zniszczeń.

Już od pewnego czasu profesjonalne salony fryzjerskie korzystają z serii Fibreplex od Schwarzkopf Professional. Teraz jednak, podobna technologia pod nazwą Omegaplex jest dostępna w sklepach, w produktach do koloryzacji Schwarzkopf Color Expert oraz w linii do pielęgnacji włosów Gliss Kur Fiber Therapy.

Jak działa Plex?

Ludzki włos składa się z zewnętrznej, ochronnej osłonki oraz wewnętrznej kory zbudowanej z keratynowych włókien. Swój kształt i trwałość włosy zawdzięczają cienkim łączeniom, zwanym wiązaniami, które spajają włókna. Istnieją trzy rodzaje wiązań: dwusiarczkowe, wodorowe oraz jonowe. Pierwszy z nich jest szczególnie istotny, ponieważ jest podatny na zniszczenia w wyniku farbowania, silnych zabiegów stylizujących, np. prostowania, działania słońca oraz innych szkodliwych czynników.

Po wielu latach badań, czołowi naukowcy w dziedzinie pielęgnacji włosów opracowali nowy aktywny kompleks redukujący uszkodzenia włosów. Na bazie tego aktywnego składnika stworzyli wolny od silikonu i beztłuszczowy produkt, który, tworząc nowe wiązania jonowe, odtwarza wiązania między włóknami włosów i wzmacnia je długofalowo. Połączenie kwasu bursztynowego, aminokwasów i polimerów hybrydowych w farbach Schwarzkopf Color Expert chroni wiązania podczas koloryzacji lub rozjaśniania. Po zabiegu włosy są lśniące i mocne. Dodatkowo pielęgnacja Gliss Kur Fiber Therapy z technologią Omegaplex pozwoli odbudować zerwane wiązania strukturalne chroniąc włos przed przyszłymi zniszczeniami.

Color_Expert_logoSchwarzkopf Color Expert z technologią Plex (20 odcieni, 31,99 zł)

Dzięki produktom koloryzującym z serii Schwarzkopf Color Expert, możesz farbować włosy we własnym domu, bez obawy o ich kondycję. Jest to produkt dla wszystkich kobiet, które uwielbiają eksperymentować z kolorem włosów, jak również dla tych, które chcą go jedynie odświeżyć. Wiele klientek obawia się o kondycję swoich włosów po domowych zabiegach koloryzujących. Niepotrzebnie – z pomocą Schwarzkopf Color Expert rozwiązanie prosto z salonu mają teraz na wyciągnięcie ręki.

omegaplexNaukowcy i eksperci wspólnie opracowali najnowszą linię produktów Color Expert. Efekty są piorunujące – przeprowadzone testy potwierdzają, że uszkodzenia spowodowane farbowaniem mogą być zredukowane nawet o 90% dzięki zastosowaniu formuły Omegaplex. Działanie produktów Color Expert jest trzystopniowe, ponieważ ten jeden produkt do koloryzacji z zawiera aż trzy produkty. Nr 1 koloryzuje i chroni włosy, nr 2 zamyka włókna włosa po farbowaniu, a nr 3 pielęgnuje włosy trzy tygodnie po zabiegu. Dzięki Schwarzkopf Color Expert nie musisz już wybierać między farbowaniem i pielęgnacją – oba zabiegi dostajesz w jednym!

farby color expertgliss kur logoGliss Kur Fiber Therapy z technologią Plex (od 10,89 do 18,99 zł)

Gliss Kur Fiber Therapy to pierwsza linia produktów do pielęgnacji od Schwarzkopf, która zapewnia długotrwałą regenerację dla włosów przeciążonych farbowaniem i stylizacją. Każda kobieta marzy o mocnych, zdrowych i jedwabiście gładkich włosach, których nie osłabiają zabiegi koloryzujące i stylizujące, czy inne szkodliwe czynniki, takie jak wysoka temperatura i zanieczyszczenia powietrza. Wydaje się to niemożliwe… Istnieje jednak seria produktów, dzięki którym nawet mocno zniszczone włosy mogą odzyskać dawną kondycję na długo. Terapia Gliss Kur Fiber Therapy z technologią Omegaplex spełni Twoje marzenie o zdrowych i pięknych włosach. Zrekonstuuje zerwane wiązania wewnątrz włókien włosa i długotrwale ochroni je przed przyszłymi zniszczeniami. 

  • gliss kur fiberGliss Kur Fiber Therapy Szampon (250 ml/10,99 zł, 400 ml/14,99 zł)
  • Gliss Kur Fiber Therapy Odżywka klasyczna (200 ml/10,99 zł)
  • Gliss Kur Fiber Therapy Intensywna maska regeneracyjna (300 ml/18,99 zł)
  • Gliss Kur Fiber Therapy Ekspresowa odżywka regeneracyjna (200 ml/14,99 zł)
  • Gliss Kur Fiber Therapy Spray regeneracja w olejku (100 ml/18,99 zł)

lancuch--grafika