SONICZNE OCZYSZCZANIE – SKÓRA JAK NOWA?

SONICZNE OCZYSZCZANIE – SKÓRA JAK NOWA?

686
0
PODZIEL SIĘ
szczoteczka soniczna

Pielęgnacja twarzy i ciała jest ważną częścią kobiecej tożsamości. Jedną z pierwszych czynności po przebudzeniu jest mycie twarzy i pobudzający prysznic. Chcąc zrobić to skutecznie, skorzystaj z produktów Bellissima do pielęgnacji skóry twarzy i ciała specjalnie do tego stworzonych.

Włoski ekspert w dziedzinie stylizacji włosów nieustannie angażuje się w tworzenie zaawansowanych technologicznie narzędzi, tym samym zapewniania kobietom swobodę odkrywania i zabawę z własnym pięknem, na co dzień, we własnym domu. Komfort obsługi, możliwości regulacji, profesjonalna wydajność, łatwość użytkowania oraz klasyczna elegancja – to główne zalety produktów marki Bellissima.

Pielęgnacja twarzy

szczoteczka sonicznaBellissima Face Cleansing Pro to innowacyjny system opartym na technologii dźwiękowej, która dba o skórę, obdarzając blaskiem i gładkością. Urządzenie lekko wibruje w sposób ciągły podczas całego zabiegu, który dogłębnie oczyszcza naskórek. Zabieg odbywa się w sposób delikatny, tak by chronić naturalną elastyczność skóry. Produkt jest przeznaczony do każdego rodzaju cery oraz może być stosowany przez osoby w różnym wieku.

Szczoteczka Bellissima Face Cleansing Pro jest wyposażona w 5 głowic o ergonomicznym kształcie, które zostały zaprojektowane tak, aby dotrzeć do najtrudniejszych obszarów twarzy, usuwając wszelkie nieczystości. Również w krytycznych miejscach, takich jak czoło i boczne części nosa. Głowice do skóry normalnej i wrażliwej odpowiednio oczyszczają różne typy skóry nie naruszając jej naturalnej warstwy ochronnej i nie powodują zaczerwienień. Głowica Aktywująca, o miękkiej lateksowej powierzchni pozwala na przyjemny masaż, który wspomaga wchłanianie produktów kosmetycznych. Głowica do peelingu, stosowana raz w tygodniu, została wyposażona w średniej twardości włosie służące do złuszczania, usuwania martwych komórek i stymulowania odnowy naskórka. Głowica do mikromasażu, wyposażona w miękkie mikro-wypustki, gładzi skórę wykonując delikatny masaż, który wspomaga mikrokrążenie. Oczyszczanie odbywa się z pełnym poszanowaniem każdego rodzaju skóry, nawet tej wrażliwej. W efekcie oczyszczenie twarzy 7-krotnie skuteczniejsze niż oczyszczanie manualne*.

szczoteczka sonicznaPielęgnacja ciała

szczoteczka sonicznaBellissima Body Cleansing Pro to innowacyjne urządzenie przeznaczone do czyszczenia ciała. Dzięki specjalnej Technologii Wibracji i Rotacji Głowicy, sprawnie usuwa nieczystości i martwe komórki, stymulując mikrokrążenie. To przyjemny masaż, który dogłębnie oczyszcza i jednocześnie wspomaga odnowę naskórka. Wodoodporność na poziomie IPX czyni produkt sprawdzającym się zarówno pod prysznicem jak i kąpieli w wannie. Wyposażone w wyjątkowo dużą liczbę wymiennych końcówek, które zostały zaprojektowane tak, aby spełniać wymagania każdego rodzaju skóry, od normalnej po wrażliwą.

Bellissima, dzięki swoim produktom, daje kobietom swobodę dbania o siebie w warunkach domowych, umożliwiając usunięcie niedoskonałości urody oraz uzyskanie pięknej i zadbanej skóry. Daje efekty porównywalne z czyszczeniem wykonanym w profesjonalnym salonie kosmetycznym.
Leszek Czajka – promotor idei piękna poleca stosowanie produktów marki Bellissima.

szczoteczka soniczna*Testy kliniczne

Marka Bellissima przeprowadziła testy kliniczne na grupie ochotników, w tym osoby posiadające skórę normalną, skórę wrażliwą oraz skórę skłonną do zaczerwień w efekcie wcześniejszej pielęgnacji oczyszczającej.  Wyniki testów wykazały, że szczoteczka Bellissima Face Cleansing Pro jest 7 razy skuteczniejsza od manualnego czyszczenia twarzy. Wpływa na redukcję wydzielania sebum, poprawę gładkości skóry nadając jej miękkość i blask. Doskonale sprawdza się przy użyciu jej z różnego rodzaju kosmetykami. Efekty widoczne są już po pierwszym użyciu natomiast, po 7 dniach stosowania szczoteczki widać długotrwałą zmianę kondycji skóry twarzy.