Strona główna FRYZURY TIMOTEI ORGANIC DELIGHT

TIMOTEI ORGANIC DELIGHT

0

Marka Timotei stworzyła linię organicznych produktów do włosów Organic Delight! Ich ekologiczność potwierdzają dwa ważne certyfikaty: Cosmebio i Ecocert. Od teraz możesz mieć zdrowe, lśniące, po prostu piękne włosy!

Thimotei Organic Delight

Moda na produkty eko zarówno te żywnościowe, jak również i kosmetyczne cały czas trwa. Kobiety poszukują naturalnych rozwiązań, ale jednocześnie takich, które dostarczają wiele przyjemności oraz oczekiwanych efektów. Nowa linia do włosów Timotei Organic Delight dedykowana jest właśnie takim kobietom.

Produkty nie zawierają silkonów, siarczanów i barwników. Uwzględniają wrażliwość skóry i są biodegradowalne. Naturalne składniki produktów dbają o włosy przy każdym myciu, jednocześnie wygładzając i delikatnie unosząc je od nasady głowy. Dodatkowo pięknie pachną!

Dostępne są dwie linie produktów Organic Delight:

linia Health & Shine – opracowane dla włosów normalnych, które od  natury najbardziej potrzebują składników nawilżających oraz nabłyszczających:

  • szampon (14,99 zł/180 ml)
  • odżywka  (16,99 zł/150 ml)

linia Health & Nourishment –  opracowana dla włosów, które od natury najbardziej potrzebują nawilżenia i naprawy struktury włosa

  • szampon (14,99 zł/180 ml)
  • odżywka  (16,99 zł/150 ml)
Poprzedni artykułVALENTINA OD VALENTINO
Następny artykułFRYZURY W 10 MINUT
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.