VIBOVIT CHILDREN FASHION SHOW

VIBOVIT CHILDREN FASHION SHOW

791
0
PODZIEL SIĘ

Vibovit Fashion Show

Vibovit®, gama suplementów diety dla dzieci, już po raz drugi był partnerem głównym bloku dziecięcego Warsaw Fashion Street.

Pokazy dziecięcej mody, liczne konkursy z nagrodami, gry i zabawy dla dzieci odbyły się w niedzielę, 26 czerwca 2011r. na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Rodzice mieli okazję zapoznać się z gamą produktów Vibovit®.

Podczas Warsaw Fashion Street w niedzielę, 26 czerwca, Vibovit® zapraszał wszystkie dzieci i rodziców
do wspólnej zabawy w tęczowym namiocie Vibovit®.

Vibovit Fashion Show

w namiocie zabaw Vibovit®

Na dzieci czekały tam różne atrakcje: konkursy rysunkowe z atrakcyjnymi nagrodami, kolorowe baloniki, bańki mydlane, malowanie buziek. Największym zainteresowaniem cieszył się konkurs „Zostań młodym projektantem”, którego rozstrzygnięcie odbyło się
na scenie głównej WFS.

W czasie gdy dzieci radośnie spędzały czas, rodzice mogli zapoznać się z gamą produktów Vibovit®. 

W niedzielny poranek odbyły się także pokazy mody dziecięcej inspirowane motywami i kolorystyką Vibovit®, pokaz brytyjskiej mody dla dzieci oraz kilka innych. Pokazy zostały przygotowane przez stylistów Avanti oraz domu mody Forget-me-Not.

Vibovit Fashion Show

Bożena Dykiel z dziećmi na wybiegu Warsaw Fashion Street

Swoją obecnością uświetniły je znane twarze: Bożena Dykiel, Dorota Naruszewicz, Beata Ścibakówna , Karina Kunkiewcz, Aleksandra Woźniak  i inni.

W trakcie pokazu nastąpiło także uroczyste przekazanie symbolicznego czeku o wartości  15 000 zł na rzecz Fundacji Pani Anny Dymnej „Mimo Wszystko”.

Vibovit Fashion Show

przekazanie czeku na rzecz fundacji „Mimo Wszystko”