A-DERMA EXOMEGA D.E.F.I

A-DERMA EXOMEGA D.E.F.I

642
0
PODZIEL SIĘ

Laboratoria Pierre Fabre opracowały innowacyjne, całkowicie sterylne kosmetyki, które przeznaczone są dla skóry atopowej i bardzo suchej. Poznaj dwa produkty: krem oraz balsam nawilżająco-zmiękczające A-Derma Exomega D.E.F.I!

 Innowacyjny proces produkcji 

Podczas całego procesu produkcyjnego tych dwóch kosmetyków obowiązuje calkowita sterylizacja sprzętu. W dodatku formuła produktów poddawana jest działaniu bardzo wysokiej temperatury przez krótki czas, co pozwala na zachowanie skuteczności składników aktywnych oraz jakości formuły przy jednoczesnym zagwarantowaniu sterylności. Na konie, pakowanie odbywa się w sterylnym pomieszczeniu w celu wyeliminowania bakterii, wirusów i grzybów.

 Innowacyjne opakowanie 

Opakowanie D.E.F.I (Unikaalny System Zapewniający Nienaruszalność Formuły) zapobiega nadkażeniu formuły przez bakterie oraz zapewnia sterylność formuły produktu przez cały okres stosowania. Wnętrze rewolucyjnej tubki to innowacyjne zamknięcie, które zapewnia skuteczny system ochrony formuły przed skażeniem. Każda porcja kremu jest w pełni sterylna tak, jakby tuba nigdy nie została otwarta.

 Innowacyjna formuła 

Formuła złożona jest z rygorystycznie wyselekcjonowanych składników aktywnych, ograniczonych tylko do tych niezbędnych dla skóry. Jest pozbawiona parabenów, konserwantów oraz substancji zapachowych. Kosmetyki zawierają wyciąg z młodych pędów owsa Rhealba, który działa immunomodulująco i przeciwzapalnie, likwidując przyczynę powstawania reakcji alergicznej skóry.

W skład nowej linii produktów Exomega D.E.F.I wchodzą:

  • krem nawilżająco-zmiękczający do twarzy i ciała (66 zł/200 ml)
  • balsam nawilżająco-zmiękczający do twarzy (66 zł/200 ml)

Oba produkty mogą być stosowane na każdą, szczególnie wysuszoną część skóry (łokcie, inne suche miejsca). Latem, gdy skóra ulega wysuszeniu w związku z ekspozycją na słońce, wiatr, kąpielą w morzu lub basenie. Zimą, gdy temperatury na zewnątrz są bardzo niskie, a skóra pęka i ulega wysuszeniu. Są polecane dla niemowląt, dzieci i dorosłych.

Kasia Kosieradzka z redakcji iBeauty.pl (na zdjęciu z Thierrym Chenain, General Managerem Pierre Fabre Dermo-Cosmetique Polska) na konferencji prasowej miała okazję poznać oba kosmetyki Exomega D.E.F.I