Strona główna PIELĘGNACJA KOSMETYKI I AKCESORIA DO PIELĘGNACJI ANGRY BIRDS OD LUMENE

ANGRY BIRDS OD LUMENE

0

kosmetyki Angry Birds by Lumene

od lewej: szampon do ciała (29,99 zł/200 ml), żel pod prysznic (29,99 zł/200 ml), balsam do ciała (34,99 zł/200 ml), krem do rąk (19,99 zł/200 ml) – kosmetyki dostępne są w wybranych salonach sieci Empik, w Kosmeterii www.kosmeteria.com.pl  oraz dobrych drogeriach

 

Uwaga! Nadlatują Angry Birds! Wystrzelone z katapulty lądują na: żelu pod prysznic, balsamie do ciała, szamponie do włosów i kremie do rąk Lumene! Sprawdź!

Dla miłośników gry Angry Birds szalonych ptaków nigdy dość – dzięki marce Lumene Finland będą mogli cieszyć się ich obecnością także podczas codziennych, pielęgnacyjnych zabiegów! Kolorowe dzioby i jedna świnia widnieją na wszystkich podstawowych kosmetykach do mycia twarzy i ciała – żelu pod prysznic, szamponie do włosów, balsamie do ciała, a także na kremie do rąk.

Linia kosmetyków

Angry Birds by Lumene

jest po prostu śliczna! Żywa, kolorowa, energetyczna! Wystarczy na nią spojrzeć, aby każdego dnia wprawić się w doskonały humor. Dodatkowo siła i zapach arktycznych owoców pozostawią skórę zrelaksowaną, zregenerowaną i w doskonałej kondycji

 Czerwony Angry Bird  – żel pod prysznic, na którym usiadł, zawiera smakowitą malinę moroszkę – prawdzywy magazyn przeciwutleniaczy, czyli substancji odpowiedzialnych za neutalizowanie wolnych rodników, wolne rodniki powstające lawinowo pod wpływem stersu są przyczyną przyspieszonego starzenia się skóry, malina w odpowiedzi, działa kojąco i balansująco, wpływa także na uelastycznienie przesuszonej skóry.

 Zielona świnia  – znalazła schronienie na szamponie do włosów, który zawiera uderzeniową dawkę maliny czerwonej – ten arktyczny owoc charakteryzuje się wysoką zawartością, bo aż 84% nienasyconych kwasów tłuszczowych: linolowego oraz alfa-linolowego, należących do rodziny kwasów omega-3, które są głównymi składnikami chroniącymi skórę przed utratą wilgoci, dzięki temu skóra jest odpowiednio chroniona przed uszkodzeniami środowiskowymi, a także zregenerowana, wygładzona i odpowiednio nawilżona.

 Żółty Angry Birds  – posiada funkcję turbo, która doskonale sprawdza się w balsamie do ciała turbonawilżającym skórę – dzięki wyciągowi z arktycznej żurawiny kosmetyk doskonale chroni ją przed niekorzystną pogodą, odżywia, wygładza i długotrwale koi.

 Niebieski Angry Birds  –  potrafi czynić prawdziwe cuda rozpadając się na trzy mniejsze ptaki, podobnie krem do rąk, na którym wylądował, spełnia aż trzy funkcje na raz: nawilża, chroni i odżywia skórę dłoni, dzięki arktycznej czarnej jagodzie.

Wszystkie kosmetyki Angry Birds by Lumene są przyjazne nie tylko dla Angry Birds. Nie zawierają parabenów ani sztucznych substancji zapachowych. Są naturalne w 85%.