Strona główna PIELĘGNACJA KOSMETYKI I AKCESORIA DO PIELĘGNACJI Arbonne Shea Butter

Arbonne Shea Butter

0

Shea Butter to linia wegańskich kosmetyków, które powstały z myślą o najbardziej podstawowych potrzebach skóry w codziennej pielęgnacji. Produkty 
z tej linii zostały opracowane w jednym celu, aby codziennie cała rodzina mogła sięgać po nie w każdej potrzebie związanej z pielęgnacją ciała. Masło Shea, zastosowane w formułach linii, posiada właściwości kojące i nawilżające, które nadają skórze uczucie odświeżenia.

Wsparcie dla lokalnych społeczności

Masło Shea, wykorzystane w nowej linii pielęgnacyjnej marki Arbonne, jest pozyskiwane w zrównoważonym procesie opartym o zasady sprawiedliwego handlu, 
a formuły shea butter zawierają jedynie niezbędne składniki pielęgnacyjne. Dzięki temu marka Arbonne przyczynia się do wsparcia miejscowej gospodarki 
i pomaga zapewnić lokalnym rolnikom uczciwe wynagrodzenie. Masło shea zastosowane w kolekcji Arbonne zbierane jest przez kobiety z lokalnych społeczności Zachodniej Afryki. Pomaga to wzmocnić ich pozycję w społeczeństwie oraz zapewnić dochód ich rodzinom.

Korzyści dla skóry:

nawilżenie i ukojenie – dzięki zawartości kwasów tłuszczowych, masło shea 
ma wyjątkowe właściwości nawilżające. Jest często używane w produktach, aby wspomagać ukojenie i nawilżenie suchej skóry oraz pozwala zachować naturalne tłuszcze w niej występujące;
wygładzenie – masło shea zawiera kwas oleinowy, stearynowy, palmitynowy 
oraz linolenowy, które wspomagają nawilżanie skóry, zapobiegają jej suchości,
pozostawiając ją gładką i miękką.


Czy wiesz, że…?

Drzewa, z których pochodzi masło shea zastosowane w linii Shea Butter, zaczynają dawać owoce po 15-20 latach wzrostu. 
O odpowiedniej porze roku, wczesnym porankiem, orzechy shea są zbierane, następnie gotowane i przetwarzane. Większość masła shea eksportuje się do innych krajów, co przynosi dochód lokalnej społeczności i wspiera lokalną gospodarkę.

Arbonne kosmetykiShea Butter Balsam do rąk
(354 zł, 130 zł)

Formuła o nietłustej konsystencji, zawierająca masło Shea, nadaje skórze uczucie gładkości i miękkości poprzez jej nawilżenie. Balsam sprawia, że skóra rąk zyskuje wygląd jędrnej, miękkiej i pełnej blasku. Pomaga przywrócić nawilżenie, które skóra utraciła w ciągu dnia na skutek wysuszających czynników zewnętrznych i podczas częstego mycia dłoni. Produkt wegański, bez użycia glutenu, dopasowany do każdego rodzaju skóry.

 Zawiera:

  • masło shea – zawiera witaminy i pomaga nawilżyć skórę
  • olejek z nasion sezamu – pomaga odżywić i przynieść ulgę przesuszonej skórze
  • masło kakaowe – intensywnie odżywia skórę i przynosi ulgę 
w przypadku przesuszenia

Shea Butter Balsam do ciała
(473 zł, 130 zł)

Lekka formuła, pozbawiona tłustej konsystencji, dzięki zawartości masła shea odżywia skórę, nadaje jej uczucie gładkości i miękkości. 
W rezultacie skóra wygląda na jędrną, miękką i pełną blasku. Balsam jest produktem wegańskim, opracowanym bez użycia glutenu. Odpowiedni do każdego rodzaju skóry.

 Zawiera:

• masło shea – zawiera witaminy i pomaga nawilżyć skórę
• olejek z mleka kokosowego i sok z aloesu – pomagają nawilżyć skórę, przynosząc jej uczucie miękkości i ukojenia
• olejek z nasion sezamu – odżywia skórę i przynosi ulgę w przypadku przesuszenia

Shea Butter Płyn co mycia rąk
(354 zł, 130 zł)

Dzięki delikatnej formule, produkt można stosować przez cały dzień nie pozbawiając skóry rąk nawilżenia. Oczyszcza powierzchnię dłoni, nadaje im jędrny wygląd, a dzięki wykorzystaniu masła shea zmiękcza i nadaje uczucie ukojenia. Produkt wegański, bez użycia glutenu, dopasowany do każdego rodzaju skóry.

 Zawiera:

• masło shea – zawiera witaminy i pomaga nawilżyć skórę.
• wyciąg z pelargonii pachnącej – nawilża skórę i nadaje jej uczucie miękkości i gładkości.
• witamina E – pomaga odżywić i nawilżyć skórę oraz nadać jej blask

Shea Butter Płyn do mycia ciała
(473 zł, 180 zł)

Oczyszcza powierzchnię skóry, wytwarzając nawilżającą pianę. Dzięki obecności masła shea, skóra zyskuje jędrny wygląd i uczucie ukojenia. Zawiera:
• masło shea – dzięki obecności witamin, pomaga nawilżyć skórę
• olejek z mleka kokosowego i sok z aloesu – dzięki intensywnemu nawilżeniu, przynoszą skórze uczucie miękkości i ukojenia.
• witamina E – pomaga odżywić i nawilżyć skórę oraz nadać jej blask

O marce Arbonne

Założona w 1975 roku w Szwajcarii firma Arbonne International, LLC tworzy produkty przeznaczone do pielęgnacji ciała, wspomagające zdrowy styl życia, dobre samopoczucie i siły witalne. Produkty te powstają z największą starannością, w oparciu o najwyższej jakości składniki pochodzenia roślinnego i według innowacyjnych metod naukowych. Motto firmy Arbonne to: „pure safe beneficialTM”. Wszystkie formuły naszych produktów są wegańskie, 
na co posiadają odpowiednie certyfikaty oraz spełniają normy Purity and Safety Ingredient Policy, czyli naszych wewnętrznych zasad dotyczących składników. Produkty Arbonne są dostępne na stronie arbonne.pl lub poprzez sieć naszych Niezależnych Konsultantów w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii 
, Polsce i na Tajwanie. Arbonne to prywatna firma z siedzibą w Irvine w Kalifornii. Aby uzyskać więcej informacji, również dotyczących składników produktów, zapraszamy na stronę arbonne.pl. Arbonne®, RE9 Advanced® oraz Pampermint® jest zarejestrowanym znakiem towarowym Arbonne International, LLC.