Strona główna DIETA I ZDROWIE PRODUKTY DLA ZDROWIA I DOMU BioRepair – pasty (dla dzieci i dorosłych) odbudowujące szkliwo

BioRepair – pasty (dla dzieci i dorosłych) odbudowujące szkliwo

0
biorepair night

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że nasze zęby każdego dnia w kontakcie z jedzeniem i piciem ulegają zużyciu. Powstają w nich drobniutkie, niewidoczne gołym okiem uszkodzenia, w których gromadzą się bakterie, odkłada się kamień i przebarwienia. Z czasem może to doprowadzić do powstania poważniejszych uszkodzeń, takich jak ubytki, pogorszenie ogólnego stanu zębów i utrata połysku szkliwa. Dlatego tak ważne jest, by stosować pasty, które nie tylko gwarantują efekt kosmetyczny, ale także poprawiają kondycję zębów.

Czy wiesz, że uszkodzenia zębów są nieodwracalne? Niestety to prawda, a dzieje się tak, ponieważ w szkliwie nie ma żywych komórek i dlatego nie potrafi się ono regenerować. Z tego względu wszelkie uszkodzenia szkliwa są nieodwracalne. Żaden biologiczny proces nie jest w stanie naprawić uszkodzonego szkliwa zębowego. A jak możesz naprawić uszkodzone szkliwo? Sięgnąć po produkty BioRepair, w których znajdują się bioaktywne mikrocząsteczki MicroRepair, które dzięki swojej budowie wnikają w głąb mikroskopijnych uszkodzeń szkliwa i zębiny, skutecznie ją remineralizując i naprawiając.

biorepair nightBioRepair Night – pasta, która odbudowuje Twoje zęby, kiedy Ty śpisz (ok. 22 zł)

Kiedy śpisz, specjalny polimer zawarty w paście, tworzy na Twoich zębach powłokę ochronną na całej strukturze szkliwa, która gwarantuje długotrwałą ochronę przed bakteriami i kwasami. Zawarte w paście jony cynku uwolnione z cząsteczek microRepair oraz Cynk PCA posiadają działanie antybakteryjne, dzięki czemu intensywnie pielęgnują zęby szczególnie w nocy. Zapobiega to powstawaniu kamienia oraz przykrego oddechu, a to sprawia, że rano budzisz się w dobrym nastroju, masz świeży oddech, zaś Twoje zęby pozostaną na długo zdrowe. Pasta eliminuje przykry oddech, zapewniając Ci świeże przebudzenie każdego ranka. Uwaga: Produkt nie zawiera związków fluoru, dzięki czemu może być stosowany nawet przez dzieci poniżej 7. roku życia. Nowa formuła past nie zawiera również dwutlenku tytanu, laurylu sulfatowego sodu (SLS) i parabenów.

biorepair juniorBioRepair Junior – jedyna pasta dla dzieci, która wzmacnia i remineralizuje zęby (ok. 12,50 zł)

BioRepair Junior zwalcza płytkę bakteryjną i zapobiega próchnicy, sprawiając, że zęby stają się zdrowsze i mocniejsze. Specjalnie opracowana formuła umożliwia efektywną remineralizację szkliwa zębowego także po stosowaniu aparatów ortodontycznych. Formuła jest w pełni bezpieczna dla dzieci, gdyż nie zawiera: fluoru, krzemionki i parabenów. BioRepair Junior to najlepsza i jedyna pasta dla dzieci, która wzmacnia i remineralizuje szkliwo, dzięki działaniu cząsteczek microRepair i dodatkowo smakuje jak prawdziwe owoce!

Poprzedni artykułBell – kolekcja All Day & Night
Następny artykułPREZENTY LAST MINUTE – ŚCIĄGA DLA ZAPOMINALSKICH!