Strona główna MODA BIŻUTERIA JOSH

BIŻUTERIA JOSH

0
Josh biżuteria

Gustowna, elegancka i oryginalna – taka jest biżuteria holenderskiej marki Josh. Pokochają ją kobiety ceniące sobie klasę, szyk i dobrą jakość. Zobacz najnowszą kolekcję i poznaj bliżej Josh!

Historia marki zaczęła się w 2001 roku, kiedy to para małżonków, Marcel i Anja, rozpoczęli tworzyć biżuterię na poddaszu swojego domu. Razem zaprojektowali własną, nowoczesną i jedyną w swoim rodzaju kolekcję. Nazwa firmy pochodzi od imienia ich syna – Joshua.

Josh biżuteria

Josh to biżuteria projektowana z pasją i zaangażowaniem. Co więcej jest wykonywana i polerowana ręcznie. Dodatki są niezwykle modne i mają swój niepowtarzalny charakter. Niektóre wykonane są z użyciem kryształów Swarovskiego. Co sześć miesięcy większa części kolekcji zostaje zmieniona, co pozwala marce na częstą prezentację nowego stylu! Josh to nie tylko biżuteria dla kobiet. W swojej ofercie posiada także męskie bransoletki, będące połączeniem skóry z metalicznymi dodatkami.

Josh men

Biżuterię marki Josh pokochały już polskie gwiazdy: Edyta Herbuś, Katarzyna Figura i Aneta Kręglicka.

Zachwycił się nią również znany polski projektant, Maciej Zień, który wykorzystał ją w czasie pokazu najnowszej kolekcji „Hurricane” na wiosnę-lato 2013.

Edyta Herbus kolia Josh

Edyta Herbuś w kolii Josh i sukience projektu Macieja Zienia

biżuterię znajdziesz na www.josh.weardutch.com oraz na Facebooku
fot. mat. pras. Josh

oprac. Kasia Kosieradzka

Poprzedni artykułBIOTECHNOLOGIA PIĘKNA
Następny artykułCENY DERMOKOSMETYKÓW
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.