Strona główna MAKIJAŻ KOSMETYKI I AKCESORIA DO MAKIJAŻU Błyszczyki na każdy dzień tygodnia

Błyszczyki na każdy dzień tygodnia

0

Nowa odsłona kultowego błyszczyka Lancôme Juicy Tubes to soczyste, żywe kolory oraz kuszący zapach i to przez 7 dni w tygodniu!

Kolekcja 7 tubek na każdy dzień tygodnia:

1. Poniedziałek, szczęście o poranku – błyszczyk Rockin' Grapefruit przybiera pomarańczowy kolor o zapachu świeżego grejpfruta.

2. Wtorek, w dobrym humorze – Rosita Tangerine rozwesela i nadaje ustom tryskający zdrowiem wygląd, roztaczając dynamiczny, pomarańczowo-różany zapach.

3. Środa, wspomnienie z dzieciństwa – przywołuje woń ciasta pieczonego w środowe popołudnia, a szczególnie placka z wiśniami, którego zapach został zaklęty w promiennym kolorze Cherry Clafoutis.

4. Czwartek, pokusa ucieczki w nieznane – Sweet Lavender pozwala podróżować wobraźni i dzięki swojemu delikatnemu, lawendowemu zapachowi przenosi nas daleko, aż do Prowansji!

5. Piątek, niewinne łakomstwo – Choco Teddy nadaje ustom słodki połysk o zapachu kakaowym z dodatkiem orzechów laskowych, któremu nie sposób się oprzeć!

6. Sobota, wyprawa na miasto – przezroczysta połyskliwość Ballade In Paris, z lekkim różanym zapachem idealnie sprawdzi się w leniwym, sobotnim dniu.

7. Niedziela, kokon relaksu – czas dla siebie, bez pośpiechu… można ułożyć się wygodnie na poduszkach i oddać cudownym marzeniom, w objęciach balsamu Lying In The Clouds, o delikatnym, różowym odcieniu i naturalnym, różanym zapachu.

błyszczyki Juicy Tubes (Lancôme, 79 zł/15 ml)