Strona główna MODA BUTY EMU NA CHŁODY I UPAŁY

BUTY EMU NA CHŁODY I UPAŁY

0
buty Emu

Od wielu sezonów buty Emu są niezaprzeczalnym hitem, a szczególnie jesienno-zimowym.  Pierwszy model powstał trzydzieści lat temu i nadal cieszy się ogólnoświatowym powodzeniem.

tekst: Ilona Choroszy

Wielbicielkami butów emu jest liczne grono celebrytów takich jak: Sienna Miller, Jennifer Aniston czy Kate Hudson. Gwiazdy zakładają je nie tylko zimą ale również i latem! Buty emu mają również za zadanie utrzymywać temperaturę niższą od otoczenia! W gorące dni świetnie wyglądają wraz z dżinsowymi szortami, zimą – do rurek lub legginsów.

Buty emu są dostępne w różnych wzorach, kolorach i długościach (do kostki, w pół łydki i przed kolano). Każdy produkt wykonany jest z oryginalnej wełny z owiec merynosów, które żyją wyłącznie na terenach Australii.

Polecamy!

EMU

Poprzedni artykułKREACJE DOROTY ZIELIŃSKIEJ
Następny artykułLOOK AT ME! DELIA
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.