Strona główna MAKIJAŻ KOSMETYKI I AKCESORIA DO MAKIJAŻU Chanel Perfection Lumiere

Chanel Perfection Lumiere

0

Delikatna konsystencja, bardzo dobre krycie, wydajność, piękny kwiatowy zapach i eleganckie opakowanie sprawia, że używanie podkładu Chanel, Perfection Lumière, to ogromna przyjemność! Odrobina luksusu dla każdego 🙂

tekst: Kasia Kosieradzka

Chanel Perfection Lumiere

Podkład ma płynną konsystencję, którą bardzo łatwo aplikuje się na skórę nawet palcami. Kosmetyk stapia się ze skórą stopniowo, dlatego możliwe są poprawki, jeśli na przykład nałożysz go nierówno. Kosmetyk nie daje efektu maski, bardzo ładnie wygładza skórę, matowi ją i jednocześnie nawilża. Podkład może stosować z powodzeniem zarówno młoda, jak i dojrzała kobieta.

W gamie znajdziesz aż 23 odcienie, z czego 8 jest dostępnych w Polsce – są to beże, beże z dodatkiem różu oraz bursztynowe beże.

Podkład ma również wygodne opakowanie. Pompka pozwala na dozowanie kosmetyku dopasowane do własnych potrzeb. Buteleczka podkładu jest szklana, dzięki czemu nie przewraca się na półce, a nakrętka trzyma się mocno, więc bez obaw możesz wrzucić kosmetyk do torby podróżnej.

Chanel Perfection Lumiere

Perfection Lumière (Chanel, 199 zł/30 ml)

Formuła podkładu

W przeciwieństwie do klasycznych pudrów, które tylko częściowo odbijają światło, Perfection Lumière zawiera dwa typy pudrów półkulistych: naturalne pudry transparentne, które zwiększają efekt świetlistości oraz pudry pokryte pigmentem mineralnym dla efektu „rozmycia”. Dzięki zróżnicowanym pudrom kompleks Perfect Light Control zapewnia równowagę między korekcją i blaskiem cery.

Polecam!