Strona główna PIELĘGNACJA CO WYRÓŻNIA KOSMETYKI XYLOGIC?

CO WYRÓŻNIA KOSMETYKI XYLOGIC?

0

Xylogic proponuje zarówno zabiegi i preparaty do użytku profesjonalnego w gabinetach medycyny estetycznej, jak i  kosmetyki do codziennej pielęgnacji, aby zapewnić optymalne, szybkie i widoczne rezultaty. Preparaty Xylogic stanowią też doskonałe uzupełnienie zabiegów, zapewniając podtrzymanie ich efektów.

Xylogic to nowoczesna marka interwencyjna, koncentrująca się na trzech głównych problemach związanych z upływem czasu i pogarszaniem się kondycji skóry:

  • starzenie się skóry (zmarszczki, utrata elastyczności, spadek poziomu nawilżenia),
  • problemy natury naczyniowej (rumień, teleangiektazje),
  • przebarwienia.

W gabinetach możesz skorzystać z gamy indywidualnie dobieranych peelingów My Peel (aż cztery rodzaje) oraz profesjonalnych preparatów (np. wysokoskoncentrowanych ampułek).

Nowością jest też zabieg Retix.C – intensywana terapia odmładzająca na bazie retinolu, witaminy C i antyoksydantów.

W domu z kolei możesz korzystać z ukierunkowanych na poszczególne problemy skóry różnych rodzajów serum, kremów do twarzy i ciała. Ich innowacyjne formuły oparte są o nowoczesne składniki aktywne, zostały przebadane naukowo i klinicznie, tak aby zapewnić największą skuteczność w pielęgnacji cer problematycznych. Stosuj je profilaktycznie lub jako kontynuację profesjonalnych zabiegów, dla podtrzymania ich efektów.

Produkty Xylogic dostępne są wyłącznie w wyselekcjonowanych gabinetach kosmetycznych i gabinetach medycyny estetycznej. Ich listę oraz przegląd wszystkich produktów znajdziesz na www.xylogic.pl.

 

Poprzedni artykułJEDWABIE DO CIAŁA DELII
Następny artykułCukierkowy makijaż Softer
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.