DERMA FUSION PEN

DERMA FUSION PEN

1969
0
PODZIEL SIĘ

Sprawdź, jakie efekty daje Derma Fusion Pen – urządzenie do perforacji skóry!

Derma Fusion Pen to urządzenie służące do mikronakłuwania skóry twarzy, szyi i dekoltu. Mechanizm jego działania jest bardzo prosty – opiera się na  naturalnych zdolnościach skóry do regeneracji. Nakłucia powodują niewielkie reakcje zapalne, które powodują  wzmożoną proliferację fibroblastów. Proliferacja fibroblastów stymuluje autoindukcję kolagenu, utrzymującą się nawet do 12 miesięcy. Skóra nakłuwana jest przy pomocy tytanowych, pokrytych atomizowanym, czystym złotem pulsujących igieł. Igły Derma Fusion Pena są wyjątkowo cienkie, co minimalizuje dyskomfort podczas zabiegu oraz skraca czas rekonwalescencji. Funkcja automatycznego nakłuwania  oraz możliwość regulacji długości igieł (od 0,25 mm do 2,5 mm) pozwala na pełną kontrolę głębokości iniekcji – inaczej niż w przypadku derma-rollerów i mezoterapii wykonywanej przy użyciu strzykawki i igły.

Złoty środek na starzenie się

Jony złota łączą się z komórkami krwi poprawiając krążenie w naczyniach, czego efektem jest lepsze odżywienie tkanek. Sprzyja to dostarczeniu większej ilości tlenu, co w efekcie prowadzi do poprawy kolorytu. Cząsteczki złota przyśpieszają regenerację komórek – spowolniony zostaje proces degradacji kolagenu i elastyny. Skóra dłużej zachowuje sprężystość, oznaki starzenia pojawią się później. Złoto działa przeciwzapalnie i antybakteryjnie, posiada także właściwości antyoksydacyjne. Pod wpływem działania złota zostaje spowolniona produkcja melaniny, zmniejszają się przebarwienia.

Derma Fusion Pen

Zabieg Derma Fusion Pen wykonywany jest w  połączeniu z odpowiednio dobranymi do potrzeb skóry składnikami aktywnymi. Oferowane są 4 podstawowe wersje zabiegu:

  • zabieg nawilżający, dotleniający i odżywiający (witamina A, C, E oraz kwas hialuronowy)
  • zabieg odmładzający – poprawa jędrności i gęstości skóry i redukcja zmarszczek (kwas hialuronowy i krzem)
  • zabieg poprawiający koloryt cery, zmniejszający widoczność rozszerzonych porów (witamina A, E i C oraz  krzem)
  • zabieg dostosowany do potrzeb skóry wrażliwej, naczyniowej, trądzik różowaty w stanie niezapalnym (witamina A, E i C oraz  krzem).

Chic SPA

Zabiegi mogą być wykonywany raz na 3-4 tygodnie – w zależności od głębokości iniekcji.  Można go wykonać w Chic Spa, Klinice nieinwazyjnej kosmetologii i medycyny estetycznej.